نمازگزاران جمعه قم در محکومیت حادثه کرمان راهپیمایی کردند

قم- هزاران نفر از نمازگزاران جمعه قم در محکومیت حادثه کرمان از مصلای قدس تا چهارراه شهدا راهپیمایی کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، مردم انقلابی شهر مقدس قم پس از اقامه نماز جمعه با برپایی راهپیمایی، اقدام تروریستی جنایتکاران داعش در به شهادت رساندن جمع زیادی از زائران مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسیر گلزر شهدای کرمان را محکوم کردند.

این راهپیمایی از محل مصلای قدس شهر قم و میدان جانبازان آغاز شد و تا چهارراه شهدا ادامه داشت.

راهپیمایان در این مراسم تصاویری از رهبر معظم انقلاب و حاج قاسم سلیمانی را در دست داشتند و پرچم های ایران، فلسطین و حزب الله لبنان نیز در دست راهپیمایان به چشم می‌خورد.

نمازگزاران جمعه قم در محکومیت حادثه کرمان راهپیمایی کردند

مردم همیشه در صحنه قم در طول مسیر راهپیمایی با سر دادن شعارهایی ضمن همدردی با خانواده های معظم شهدا، خواستار انتقام گرفتن از خون پاک شهدای این حادثه تروریستی شدند.

راهپیمایان همچنین با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل جنایات رژیم اشغالگر قدس علیه مردم بی دفاع غزه را محکوم کردند و حوادث اخیر از حمله اثدام تروریستی در کرمان را نیز به منظور قرار از شکست در جنگ غزه دانستند.

در بخشی از مسیر راهپیمایی ماکت سنگ مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تعبیه شده بود که راهپیمایان در کنار آن عکس یادگاری ثبت می کردند.

راهپیمایی مردم قم در چهارراه بیمارستان با قرائت قطعنامه به پایان رسید.

آیت الله سعیدی امام جمعه قم نیز در خطبه های نماز جمعه گفت: این حادثه نشان از ضعف‌، ناتوانی و سردرگمی دشمنان کور دل ملت ایران است و ملت ما از ابتدای انقلاب تاکنون با اینگونه حوادث مواجه بودند و هیچ گاه احساس شکست نکردند و هر بار با عزم بیشتری به راه خود ادامه دادند.

نمازگزاران جمعه قم در محکومیت حادثه کرمان راهپیمایی کردند

وی افزود: ملت ما از دشمنان خود و مزدوران داعشی انتظاری بیشتر از این ندارند چرا که این دشمنان اسلام و صهیونیست ها، مردم بی گناه را از غزه تا کرمان به خاک و خون می کشند و دنیا و آمریکا امروز همچنان حامی اسراییل است.

آیت الله سعیدی افزود: مردم از مسوولان انتظار دارند که به این دشمنان کودک کش پاسخ کوبنده و عبرت آموز دهند.

وی ادامه داد: دنیای استکبار نه تنها از حاج قاسم، بلکه از زائران حاج قاسم نیز هراس دارند، اما بدانند یاران حاج قاسم بدون هراسی آماده گرفتن انتقام از مزدوران آنان هستند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13965

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان