«ماجرای تابا و جنگل تاریک» منتشر شد

کتاب «ماجرای تابا و جنگل تاریک» نوشته ساجده کارخانه‌ای با تصویرگری کوثر رضایی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «ماجرای تابا و جنگل تاریک» نوشته ساجده کارخانه‌ای به تازگی با تصویرگری کوثر رضایی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و روانه بازار نشر شده است.

نویسنده کتاب موردنظر در معرفی اثر خود می‌گوید مقام معظم رهبری خطاب به جوانان می‌فرمایند: «هر کدام از شما مثل یک نوری، پیرامون خودتان را روشن کنید…» این نور، به خوبی در کتاب «ماجرای تابا و جنگل تاریک» برای نوجوان ما به روش داستانی بیان شده است.

کتاب «ماجرای تابا و جنگل تاریک» از وقتی شروع می‌شود که چشم یک‌کرم شب‌تاب کوچک به‌نام تابا به ماه می‌افتد و از نور کوچک خودش ناامید می‌شود. فکر می‌کند از این‌نور کوچک کاری ساخته نیست. اما در داستان اتفاقاتی می‌افتد که تابا هم می‌فهمد یک نور کوچک شاید کم باشد اما وقتی کنار یک عالمه شب تاب دیگر باشد، می‌تواند کارهای بزرگی کند.

مولف کتاب پیش‌رو تلاش کرده در طول داستان مفهوم خودباوری و همکاری را برای نوجوان پررنگ کند و نشان دهد هرکس هرجا که هست می‌تواند مفید واقع شود.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

«شب سپری شد و صبح فرا رسید. خورشید آرام آرام در آسمان بالا آمد. تابا با خوشحالی به خورشید نگاه کرد. خورشید به تابا لبخند زد و با نور گرمش او را در آغوش گرفت. لبخند رضایت خورشید برای تابا دلنشین ترین لبخند دنیا بود.»

این‌کتاب با ۲۴ صفحه و قیمت ۴۰ هزار تومان عرضه شده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=14262

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان