دشمن به دنبال سبک زندگی ایرانی ها/فرزندآوری افزایش یابد

ارومیه – مسوول بسیج طلاب و روحانیون آذربایجان غربی گفت:دشمن تلاش می کند با آسایش های موقت آرامش ما را بگیرد و یکی از راه های رسیدن به هدف خود تغییر سبک زندگی ما ایرانی هاست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عسگر امامی عصر یکشنبه در مراسم عزاداری حضرت زهرا (س) که مدرسه علمیه الزهرا (س) خوی، اظهار کرد: ممکن است انسان در زندگی خود آسایش داشته باشد اما لزوماً آرامش نخواهد داشت و دشمن تلاش می‌کند با آسایش‌های موقت آرامش ما را بگیرد و یکی از راه‌های رسیدن به هدف خود تغییر سبک زندگی ما ایرانی هاست و برای رسیدن به آن از فیلم و سریال و شبکه‌های مجازی و رسانه استفاده می‌کند.

وی با بیان اینکه در زندگی انسان به آرامش و آسایش نیاز دارد که آرامش جز روزی‌های الهی است و خدای متعال ازدواج را یکی از عوامل آرامش انسان‌ها معرفی کرده است، ادامه داد: ممکن است انسان در زندگی خود آسایش داشته باشد اما لزوماً آرامش نخواهد داشت و دشمن تلاش می‌کند با آسایش‌های موقت آرامش ما را بگیرد و یکی از راه‌هایش برای رسیدن به هدف خود تغییر سبک زندگی ما ایرانی هاست و برای رسیدن به آن از فیلم و سریال و شبکه‌های مجازی و رسانه استفاده می‌کند.

مسؤول بسیج طلاب و روحانیون آذربایجان غربی تصریح کرد: رسیدن به آرامش باید جزو اولویت‌های طلبه‌ها باشد و متأسفانه تغییر نگاه به زندگی و در اولویت قرار گرفتن آسایش به جای آرامش موجب مشکلات عدیده ای در جامعه شده است که کاهش فرزندآوری و ازدواج و افزایش طلاق از جمله آنهاست.

وی با بیان اینکه متأسفانه شعار «فرزند کمتر، زندگی بهتر» یکی از شگردهای دشمنان اسلام برای حمله به جامعه اسلامی بود و نتایج آن تا سال‌ها در کشور باقی خواهد ماند، افزود: متأسفانه در ازدواج‌ها هم ملاک و اولویت‌ها تغییر پیدا کرده است و برای برخی‌ها دیانت و دین داری در اولویت‌های دسته چندم است و آنچه که برایشان اهمیت دارد آسایش در زندگی است و این مسئله نتیجه خود را در افزایش اختلافات و نارضایتی‌ها و افزایش طلاق در جامعه نشان می‌دهد.

وی در ادامه با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین گفت: غزه امروز غرق در خون است، اما با وجود همه این جنایت‌ها علیه فلسطین، مردمان مقاوم آن جانانه از وطن و کشورشان دفاع می‌کنند و تصاویر و فیلم‌های منتشر شده در فضای مجازی گویای مقاومت همراه با آرامش درونی فلسطینی هاست.

حجت الاسلام امامی ادامه داد: پدری فرزند خونین خود را در بغل می‌گیرد و ندای الله اکبر سر می‌دهد، به شهادت هم افتخار می‌کند و این نشانگر آرامش ملت مقاوم فلسطین است که از ایمان آنها به الله نشأت می‌گیرد و باید مراقب باشیم دشمن به بهانه‌های آسایش و … آرامش ایمانی را از جامعه نگیرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12720

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان