امروز بانوان مسلمان در خط مقدم جبهه حق ایستاده‌اند

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: امروز بانوان مسلمان در خط مقدم جبهه حق ایستاده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در اجلاسیه بین المللی «بانوان پیشرو در تمدن سازی فاطمی» بیان کرد: اکنون وظیفه زنان عفیف، پاسداری حریم‌ها و ارزش‌ها است که با سلاح علم، قدرت و دانایی خود در مقابل دشمن می‌ایستند و با جریان‌های ضد ارزشی غرب، مقابله می‌کنند؛ بی شک پیروز و فاتح این میدان نیز این زنان خواهند بود.

وی افزود: امروز بانوان مسلمان در خط مقدم جبهه حق ایستاده‌اند، لذا توجه به مقام مادری و تجلیل و تقدیس آن و حضور در صحنه‌های گوناگون سیاسی اجتماعی از وظایف امروز است.

خزعلی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس زنان همواره در دفاع از اسلام از طریق پشتیبانی و حمایت، مداوای مجروحان و پرستاری آنان نقش آفرین بوده‌اند؛ امروز نیز شما بانوان باید بدانید که خط مقدم، انسان سازی، اعتلا بخشی به خانواده و حراست از مقام زن است.

وی افزود: امروز شما باید در جنگ رسانه‌ای دشمن پیروز شوید، چرا که سلاح در دست شما و دشمن به خانه‌ها هجوم آورده است. سلاح همان کتاب آسمانی و معارف والا و ارزشمندی است که خداوند متعال شما را لایق آن دانسته است.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده بیان داشت: همانطور که جنایات اسراییل در جنگ غزه برای تمام دنیا آشکار شد، با مطالبه گری و آگاهی بخشی به افکار عمومی باید جنایت سردمداران استعمار در نابودی خانواده و جایگاه بانوان را برای جهانیان افشا و آشکار نمود و تلاش کرد تا صدای رهروان فاطمی به جهانیان رسانده شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12891

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان