اعضای هیأت داوران سوگواره نوحه فاطمیه «معجزه مادری» معرفی شدند

حمید رمی با اشاره به اعضای هیأت داوران این سوگواره گفت:  محمدرضا طاهری، محمدمهدی سیار، سید محمدجواد شرافت، مهدی زنگنه و علی افسری، اعضای هیأت داوران سوگواره نوحه معجزه مادری هستند.

 حمید رمی دبیر سوگواره نوحه «معجزه مادری» مسؤول و کانون نغمه‌پردازی خوشدل با اشاره به برگزاری سوگواره نوحه فاطمیه «معجزه مادری» گفت: این سوگواره در ۶ محور محتوایی شامل «مادری حضرت زهرا (س)، محور پیوند دل‌ها»، «از خانواده فاطمه (س) تا خانواده‌های ما»، «مظلوم و ظالم، حق و باطل»، «فاطمه (س)، رهبر روشنگری»، «فاطمه (س)، سرچشمه پاکی‌ها و خوبی‌ها» و «ظهور، وعده امیدآفرین خدا» برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه سه‌شنبه ۲۸ آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کنگره بود، گفت: هر نوحه‌سرا حداکثر ۵ اثر می‌توانست به دبیرخانه ارسال کند. افراد باید آثار خود را در ایتا یا تلگرام به شماره ۰۹۳۵۸۲۲۳۹۹۰ ارسال می‌کردند. آثار ارسالی باید در فاطمیه ۱۴۰۲ سروده شده باشد و آثار ارسالیِ اجرا شده در هیأت دارای امتیاز هستند و هر محور دو برگزیده ۱۰۰ و ۵۰ میلیون ریالی خواهد داشت.

وی با اشاره به اعضای هیأت داوران این سوگواره گفت: محمدرضا طاهری، محمدمهدی سیار، سید محمدجواد شرافت، مهدی زنگنه و علی افسری، اعضای هیأت داوران سوگواره نوحه معجزه مادری را تشکیل خواهند داد. تلاش بر این بوده که از هر کدام از قشر مداح، شاعر، نوحه‌سرا، نغمه‌پرداز و موسیقیِ متناسب با هیأت، یک نماینده در هیأت داوران حضور داشته باشد.

رمی تصریح کرد: اختتامیه این سوگواره جمعه ۸ دی‌ماه همزمان با ایام وفات حضرت ام‌البنین سلام‌الله‌علیها در تهران برگزار خواهد شد. این سوگواره با همکاری سازمان هیأت و تشکل‌های دینی و معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=10681

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان