«پالایشگاه» روی میز «نقد سینمای ایران»

در چهل‌وهشتمین قسمت از برنامه تلویزیونی «نقد سینما»، فیلم‌های سینمایی «پالایشگاه» و «دنیا را پشت سر بگذار» بررسی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس، جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری امشب ۸ دی‌ماه از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

«میز نقد سینمای ایران»، به نقدوبررسی فیلم سینمایی «پالایشگاه» ساخته مهرداد خوشبخت اختصاص دارد که محمد صابری روزنامه‌نگار سینمایی و مینو خانی کارشناس سینما درباره آن صحبت خواهند کرد‌. این اثر به تهیه‌کنندگی سعید سعدی که از ۲۹ آذرماه روی پرده سینماها رفته است، برای نخستین بار در جشنواره فجر ۴۱ به نمایش درآمد و توانست سه نامزدی و دو سیمرغ بلورین جلوه‌های ویژه بصری و جایزه ویژه دبیر جشنواره را از آن خود کند.

همچنین در «میز نقد سینمای جهان» فیلم «دنیا را پشت سر بگذار» با حضور آرش خوشخو و محمدرضا مقدسیان از منتقدان سینما مورد نقدوبررسی قرار می‌گیرد. این اثر درام و دلهره‌آور محصول سال ۲۰۲۳ آمریکا به نویسندگی و کارگردانی سم اسماعیل است که بر اساس رمانی با همین عنوان به قلم رومان آلام ساخته شده است.

میز گفتگوی ویژه نیز به بزرگداشت «ناصر طهماسب» دوبلور فقید اختصاص دارد.

فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، میزبانی امیررضا مافی و با مشارکت سازمان سینمایی سوره، هرهفته جمعه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12433

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان