هشتمین دوره جشنواره هنری فانوس تهران دعوتنامه فرستاد

هشتمین دوره جشنواره ملی فانوس استان تهران در ۲ بخش مردمی و دانش‌آموزی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند تا اول خردادماه سال آینده آثار هنری خود را در موضوعات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی برای شرکت در جشنواره ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، هشتمین دوره جشنواره ملی فانوس در استان تهران از سوی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بخش‌های هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، فیلم و سریال، موسیقی و سرود، تولیدات رادیویی و بخش ویژه دانش‌آموزی برگزار می‌شود.

هشتمین جشنواره ملی فانوس در بخش هنرهای نمایشی در رشته‌های تئاتر صحنه‌ای و خیابانی و نمایش‌نامه و در بخش فیلم در رشته‌های فیلم‌های داستانی کوتاه و مستند کوتاه، انیمیشن، نماهنگ، در بخش موسیقی و سرود در رشته‌های موسیقی باکلام و بی‌کلام، سرود و در بخش رادیو در رشته‌های نمایش رادیویی و پادکست برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود در بخش تئاتر صحنه‌ای، سرود، نقاشی و فیلم کوتاه ۱۸۰ ثانیه‌ای را از رشته‌های در نظر گرفته شده تا اول خردادماه سال ۱۴۰۳ برای رقابت در بخش ویژه دانش‌آموزی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

موضوع تمامی آثار بایستی مرتبط با حوزه دفاع مقدس و مقاومت از قبیل نقش بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) در دفاع مقدس، نقش مردم در دفاع مقدس، نقش بسیج در دفاع مقدس، شهیدان، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان و خانواده‌های معظم این عزیزان در دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم و وطن و مجاهدان و مقاومت اسلامی باشد.

مرحله ملی جشنواره نیز در تابستان ۱۴۰۳ به میزبانی شهرکرد برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این جشنواره آثار خود را در پیام رسان‌های ایتا و بله به شماره  ۰۹۳۵۶۲۶۶۴۷۲ ارسال کنند.

همچنین علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۶۵۷۰۲۶ داخلی ۸۵۶ تماس بگیرند و یا به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران، میدان ونک، بزرگراه حقانی، خیابان سرو، موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، معاونت فرهنگی هنری مراجعه کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11803

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان