نگارش فیلم‌نامه فیلم آنچارتد ۲ به پایان رسیده است

مارک والبرگ در گفت‌وگو با رسانه The Direct اعلام کرد که فیلم‌نامه اولیه فیلم Uncharted 2 نوشته شده است.

در میان اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که مارک والبرگ جزئیات بیشتری از فیلم Uncharted 2 (آنچارتد ۲) را به اشتراک گذاشته است. بازیگر نقش ویکتور سالیوان اعلام کرد که نه‌تنها دنباله فیلم آنچارتد ساخته می‌شود، بلکه کار نگارش فیلم‌نامه آن نیز به پایان رسیده است. مارک والبرگ در گفت‌وگو با رسانه The Direct اظهار داشت: «نظرات متفاوت زیادی به گوشم رسیده است. می‌دانم فیلم‌نامه اولیه نوشته شده است و کار روی آن هنوز ادامه دارد.»

مارک والبرگ افزود: «این شامل داشتن سیبیل در تمام طول فیلم خواهد بود که کاملا منطقی است؛ زیرا در سکانس پایانی قسمت اول سیبیل داشتم. رشد سیبیل زمان زیادی گرفت. در یک مقطع زمانی سعی کردیم این کار را با یک سیبیل مصنوعی انجام دهیم، اما اعتماد به نفس کافی برای انجام کار را نمی‌داد. سیبیل واقعی با استقبال خوبی روبه‌رو شد. اگر بتوانیم آن را بهتر از قسمت اول کنیم، از این کار استقبال می‌کنم. اما درحال‌حاضر اطلاعات بیشتری ندارم.»

تام هالند در نقش نیتن دریک، مارک والبرگ در نقش ویکتور سالیوان، آنتونیو باندراس در نقش مونکادا، سوفیا علی در نقش کلوئی فریزر، تاتی گابریل در نقش برادوک، رودی پانکو در نقش سم دریک، مانوئل د بلاس در نقش آرماندو مونکادا و آلانا بودن در نقش زوئی ازجمله بازیگرانی بودند که در فیلم Uncharted نقش‌آفرینی کردند. روبن فلیشر سکان هدایت این اقتباس سینمایی را در دست داشت و ریف جودکینز، آرت مارکوم و مت هالووی فیلم‌نامه آن را قلم زدند.

فیلم آنچارتد پس از فرازونشیب‌های زیاد در ماه فوریه ۲۰۲۲ روی پرده سینما رفت و با واکنش خوبی از سوی منتقدها و بیننده‌ها مواجه شد. این فیلم با بودجه ۱۲۰ میلیون دلاری ساخته شد و توانست ۴۰۷.۱ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. در این فیلم «نیتن دریک از جانب ویکتور سالیوان برای بازیابی ثروت بسیار زیاد فردیناند ماژلان به کار گرفته می‌شود. آنچه در وادی امر به یک سرقت ساده شباهت دارد، به رقابتی تنش‌زا در سراسر دنیا تبدیل می‌شود.»

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11227

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان