محصولات گروه بهمن به نمایشگاه لجستیک تهران می‌رود

گروه بهمن منتخبی از محصولات حمل و نقل شهری، تجاری، سواری، موتورسیکلت خود را در «هفتمین نمایشگاه حمل‌و نقل، لجستیک و صنایع وابسته» در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهد.

به نقل از گروه بهمن، گروه بهمن منتخبی از محصولات حمل و نقل شهری، تجاری، سواری، موتورسیکلت خود را در «هفتمین نمایشگاه حمل‌و نقل، لجستیک و صنایع وابسته» در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهد. این خودروساز با سبد متنوعی از محصولات به این نمایشگاه می‌رود.

محصولات لجستیکی گروه بهمن در هفتمین نمایشگاه

این گروه خودروساز در دسته خودروهای لجستیکی با گزیده‌ای از محصولات تجاری خود حضور دارد. کشنده امپاور BD۵۰۰، کامیون امپاور BD۳۰۰ کمپرسی، فورس ۱۲ تن، فورس ۶ تن با کاربری آتش نشانی و حمل زباله از جمله محصولات لجستیکی بهمن دیزل است که به این نمایشگاه می‌رود. این محصولات همواره مورد توجه شهرداری‌ها و شرکت‌های معدنی و فولادی قرار گرفته است.

بهمن دیزل در این نمایشگاه کشنده بایک X۹ با ۵۶۰ اسب بخار قدرت را نمایش داده است. این کشنده را می‌توان قدرتمندترین و مدرن‌ترین کشنده موجود در بازار ایران دانست.
شرکت سیبا موتور نیز با سری J۶ وJ۷ فاو را به نمایش می‌گذارد. این شرکت به تازگی فروش سری J۶ را آغاز کرده و از عرضه سری J۷ به بازار خودرو در آینده نزدیک خبر داده است.

بهمن موتور ون اینرودز، وانت کاپ را و پیکاپ G۹ را معرفی می‌کند. این محصولات به دلیل قابلیت مانور بالا، توانایی به کارگیری در کاربری‌های لجستیکی را دارند.

مدرنیزاسیون حمل‌و نقل شهری با گروه بهمن

تاکسی برقی E-QM۵ در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد. این خودرو مدرن‌ترین تاکسی برقی بازار است که طی ده ماه اخیر بالغ بر ۶۰ هزار دستگاه در کشور چین فروش داشته است. برخی شهرداری‌ها برای واردات این خودرو با BMCARS وارد مذاکره شده‌اند.

اتوبوس ۱۸ متری شرکت اسنا (زیر مجموعه گروه بهمن) در این نمایشگاه حضور دارد. اتوبوس‌های اسنا با بهره‌مندی از دوربین‌های همه جانبه در داخل کابین و فضای بیرونی اتوبوس، امنیت و رفاه راننده و مسافران را تأمین می‌کنند. این اتوبوس با بهره‌گیری از سیستم تهویه قدرتمند دمای داخل کابین را متعادل می‌کند.

ایران دوچرخ، عضو دیگر گروه بهمن، پیشرفته‌ترین و جدیدترین موتورسیکلت‌های برقی و بنزینی خود را معرفی می‌کند.

«هفتمین نمایشگاه حمل‌و نقل، لجستیک و صنایع وابسته» دوشنبه ۲۷ تا ۲۹ آذر از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=10041

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان