شاگردان عطایی قهرمان زودهنگام نیم فصل شدند/ هورسان پیروز شد

تیم فولاد سیرجان ایرانیان با شکست ایفاسرام اردکان جشن قهرمانی نیم فصل در هفته دوازدهم لیگ برتر مردان گرفت.

 شش دیدار هفته دوازدهم دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه ۲۹ آذر) در شهرهای سیرجان، گنبد، اسلامشهر، رامسر، مشهد و ارومیه پیگیری می‌شود.

دیدار دو تیم فولاد سیرجان ایرانیان و ایفاسرام اردکان مهمترین مسابقه دور رفت لیگ برتر والیبال مردان بود که در سالن گهر روش سیرجان برگزار شد.

تیم فولاد در این مسابقه سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید تا با کسب یازدهمین برد، قهرمانی نیم فصل خود را یک هفته قبل از پایان دور رفت این مسابقات قطعی کند.

گفتنی است در پیش بینی نتایج این هفته ۸۳ درصد از علاقمندان به والیبال برد تیم فولاد سیرجان را پیش بینی کرده بودند که بیشتر درصد در بین شش دیدار هفته بود.

تیم ایفاسرام نیز که تا قبل از این مسابقه تنها مدعی برای کسب عنوان قهرمانی نیم فصل با فولاد بود، چهارمین شکست خود را تجربه کرد.

تیم فولاد سیرجان تا کنون یک شکست برابر طبیعت تجربه کرده است و در سایر دیدارهای خود در دور رفت فاتح میدان شد و در هفته پایان دور رفت نیز میزبان نماینده گنبد است.

محمد ابراهیم‌زاده به عنوان نماینده سازمان لیگ و محمد شاهمیری به عنوان ناظر فنی و داوری، نظارت این دیدار را برعهده داشتند.

مسعود ذوقی و سجاد خان‌بابازاده نیز داوران اول و دوم این مسابقه بودند که به مدت ۷۸ دقیقه طول کشید. این دیدار یک کارت زرد داشت که از سوی داور اول در ست دوم به علیرضا مباشری بازیکن ایفاسرام اردکان نشان داده شد.

در دیگر دیدار این هفته هورسان رامسر در سالن شهید صدر میزبان پیکان تهران بود و با توجه به محرومیت از حضور تماشاگران به دلیل حواشی ایجاد شده در دیدار با نیان الکترونیک در سالنی خالی از هواداران به مصاف حریف رفت و سه بر صفر به پیروزی رسید.

هورسانی‌ها در سه ست متوالی و با امتیازات ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۸ تیم پیکان را شکست دادند تا موفق به کسب سه امتیاز این دیدار شده و به هشتمین برد خود دست یابند.

هورسان رامسر با کسب این برد ۲۰ امتیازی شد و جایگاه خود را در رده پنجم جدول حفظ کرد. پیکان تهران هم با ۵ برد و ۱۷ امتیاز در در رده نهم جدول باقی ماند تا هفته آینده برای بهبود جایگاه خود تلاش کند.

علی‌اصغر حاجی‌کاظمی به عنوان نماینده سازمان لیگ و محمدحسن خوشدل به عنوان ناظر فنی و داوری در این دیدار حضور داشتند.

داود نافعی داور اول و مرتضی حسن‌علایی داور دوم این مسابقه بودند که به مدت ۸۴ دقیقه طول کشید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=10359

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان