سامان مقدم فیلمنامه کمدی سیاه پیمان معادی را می‌سازد | «افعی تهران» سریالی پرستاره با حضور پیمان معادی، سحر دولتشاهی، پژمان جمشیدی و دیگران

به نقل از  فیلم نیوز

با تولید سریال «افعی تهران» به کارگردانی سامان مقدم براساس فیلمنامه پیمان معادی، پای این بازیگر برای اولین بار به شبکه نمایش خانگی باز می‌شود. معادی قرار بود خودش این سریال را کارگردانی کند اما نهایتا آن را به مقدم سپرد. او بازیگر نقش اصلی این سریال است و سحر دولتشاهی، پژمان جمشیدی و … هم با این پروژه همکاری دارند.

به گزارش فیلم‌نیوز، پیمان معادی اردیبهشت سال ۱۴۰۱ با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی‌اش اعلام کرده بود که قصد دارد سریالی کمدی برای شبکه نمایش خانگی بسازد و در توضیح آورده بود: «خیلی وقت بود دلم می‌خواست فیلمنامه‌کمدی دیگه‌ای بنویسم. سال‌ها قبل تجربه‌های شیرین و خوبی در نوشتن سناریوهای طنز داشتم ولی تا امروز دنبال فرصتی بودم تا در ژانر مورد علاقه‌ام که کمدی سیاه است ؛ کار کنم. این روزها با همکاری پویا مهدیزاده مشغول نوشتن اپیزودهای پایانی قصه هستیم.» معادی پیش‌تر اعلام کرده بود این اثر، کمدی سیاه است و حس مالیخولیایی غمگین دارد.

معادی قرار بود ابتدا این فیلمنامه را خودش جلوی دوربین ببرد، اما با توجه به حجم زیاد نقشی که در این سریال داشت، تصمیم براین شد تا کارگردان دیگری آن را بسازد. سامان مقدم که در شبکه خانگی تجربه ساخت فصل سوم سریال «قلب یخی» را داشت در نهایت کارگردانی سریال «افعی تهران» را برعهده گرفت تا بعد از کذشت یک دهه سریالی را برای شبکه خانگی کارگردانی کند.

سامان مقدم از جمله کارگردانانی است که ستارگان به او اعتماد بسیاری دارند از همین رو همیشه کارهایش را با حضور طیف وسیعی از ستارگان سینما می‌سازد. هنوز هم قلب یخی ۳ یکی از پرستاره‌ترین سریال‌های شبکه خانگی است. او برای ساخت افعی تهران هم ستارگان زیادی را به صف کرده است. آنطوریکه همشهری آنلاین خبر داده علاوه بر پیمان معادی، سحر دولشتاهی و پژمان جمشیدی هم در سریال جدید سامان مقدم بازی دارند. ستارگان دیگری هم در این سریال بازی دارند که اسامی آن‌ها به زودی اعلام خواهد شد.

علی سرتیپی مدیرعامل پلتفرم «فیلمنت» پیش از این در گفت وگویی با ایرنا از صدور پروانه ساخت سریال «افعی تهران» توسط ساترا خبر داده بو. این سریال قرار است به شکل اختصای از پلتفرم «فیلمنت» پخش شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13555

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان