زمان ارزشیابی اساتید دانشگاه معارف اسلامی اعلام شد

دانشگاه معارف اسلامی اعلام کرد: دانشجویان برای ارزشیابی اساتید نیمسال جاری تا روز دوشنبه ۴ دی ماه سال ۱۴۰۲ فرصت دارند.

دانشگاه معارف اسلامی اعلام کرد: مطابق روال نیم‌سال‌های قبل ارزشیابی اساتید نیمسال جاری از روز دوشنبه ۲۷ آذر آغاز شده و تا روز دوشنبه ۰۴ دی سال ۱۴۰۲ با استفاده از سیستم آموزشی گلستان انجام می‌شود.

بنابراین ضروری است برای انجام ارزشیابی با مراجعه به سامانه گلستان (در صفحه اصلی سایت دانشگاه) ارزشیابی اساتید تمام دروس خود را انجام شود.

در صورت عدم انجام ارزشیابی، دانشجو نخواهد توانست کارت ورود به جلسه را دریافت کند و از ورود وی به جلسه امتحان ممانعت به عمل خواهد آمد.

همچنین استفاده‌های بعدی از سامانه گلستان برای دانشجویان امکان‌پذیر نخواهد بود. این امر به ویژه درمورد انتخاب واحد نیمسال آینده سبب بروز مشکلاتی است که به آسانی جبران نمی‌شود.

با توجه به راه‌اندازی امکان بازیابی پیامکی گذرواژه ورود به سامانه جامع آموزشی گلستان، دانشجویانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند، از این امکان می‌توانند جهت بازیابی رمز عبور استفاده کنند. (راهنمای بازیابی رمز عبور)

دانشجویان باید با دقت به سوالات ارزشیابی پاسخ دهند و در صورت لزوم می‌توانند نظرات و پیشنهادات خود را در مورد عملکرد استاد به صورت تشریحی، هنگام نظرسنجی در سامانه ثبت کنند. دانشجویان برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=10687

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان