داغدار زخمی هستیم که بر جان کرمان‌مان زده‌اند

عوامل فیلم سینمایی «ضد» در پی حادثه تروریستی کرمان پیامی را در راستای همدردی با ملت ایران و بازماندگان این فاجعه منتشر کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با وقوع حادثه تروریستی کرمان در مراسم چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، بازیگران و عوامل فیلم سینمایی «ضد»، در پیامی این فاجعه تلخ تروریستی را به ملت ایران تسلیت گفتند.

در متن پیام آمده است:

«هوالعادل

ترور، ناجوانمردانه‌ترین ابزار برای ابراز وجود است. ابزاری که بیش و پیش از هر جانی که می‌ستاند، مفاهیم والایی چون زندگی، عشق و انسانیت را به مسلخ می‌برد.

ما عوامل فیلم سینمایی «ضد» که دردنامه‌ای برای به تصویر درآوردن گوشه‌ای از داغ سنگین ترور بر سینه ملت ایران است، امروز در کنار مردم بزرگ ایران، برای زخم تازه‌ای که تروریست‌ها این‌بار بر جان کرمان‌مان زده‌اند، داغداریم و با آرزوی محو هرگونه تفکر مبتنی‌بر حذف دیگری که منجر به کشتار مردم بی‌دفاع می‌شود، این حادثه تلخ را به همه ایرانیان تسلیت می‌گوییم.

باور داریم که «زندگی، بی‌عشق مردگی‌ست».»

فیلم سینمایی «ضد» با بازی مهدی نصرتی، لیلا زارع، نادر سلیمانی، لیندا کیانی قصه انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و ترور ناجوانمردانه شهید آیت الله بهشتی و ٧٢ تن از یارانش را برای مخاطب به تصویر کشیده که این روزها روی پرده سینماهاست.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13902

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان