جزییات تازه از خودکشی بازیگر مشهور ! / یک زن او را نابود کرد !

« لی سون-کیون » بازیگر اهل کشور کره جنوبی که برای بازی در فیلم برنده اسکار « انگل » شناخته می‌شد، ظاهرا به دلیل خودکشی جان خود را از دست داد.

همسر این بازیگر کره‌ای در تماس با پلیس اعلام کرد که پس از ترک خانه توسط سون-کیون، نوشته‌ای که بنظر می‌رسد یادداشت خودکشی است را در منزل پیدا کرده است.

به گزارش رسانه‌های محلی، بازیگر فیلم «انگل» به کارگردانی بونگ جون-هو که برنده‌ی نخل طلا از جشنواره فیلم کن در سال ٢٠١٩ شد، چندی پیش از سوی پلیس این کشور به مصرف مواد مخدر متهم شده بود و تحت بازجویی قرار گرفته بود.

جسد سون-کیون که سه بار در زمینه‌ پرونده مذکور از سوی پلیس مورد بازجویی قرار گرفته است، صبح چهارشنبه در پارکی در سئول پیدا شده است.

آخرین بازجویی که از ستاره‌ بازیگر سریال «دکتر مغز»، محصول اپل تی‌وی پلاس، به اتهام مصرف ماری‌جوآنا و قرص‌های روان‌گردان به عمل آمده است، مربوط به آخر هفته‌ گذشته است که ١٩ ساعت به طول انجامیده بود.

بر اساس گزارش‌ها، سون-کیون، در این بازجویی‌ها گفته است که از سوی سرپیشخدمتی در یک بار مجبور به استفاده از مواد مخدر شده و سپس این زن تلاش کرده است از او اخاذی کند.

در هفته های اخیر، دولت کره جنوبی علیه شماری از افراد برجسته از جمله بازیگران، خوانندگان و وارثان ثروتمندترین خانواده‌های این کشور اتهاماتی در زمینه مصرف مواد مخدر مطرح کرده است.

قانون در مورد مصرف مواد مخدر در کره جنوبی بسیار سختگیرانه عمل می‌کند و متخلفین معمولاً از شش ماه  تا ١۴ سال به مجازات زندان محکوم می‌شوند.

جی دراگون، خواننده کی پاپ، یکی از افرادی است که اخیرا تحت فشار در زمینه قرار گرفته بود، اما هفته گذشته از هرگونه اتهام مبرا شد.

سون-کیون که به همراه تیم بازیگری فیلم «انگل» جایزه انجمن بازیگران سینما را دریافت کرد، در آثار سینمایی و تلویزیونی زیادی بازی کرده است که می توان به مجموعه تلویزیونی «پاستا»، ساخته‌ کوانگ سوگ جانگ، فیلم «پاجو» به کارگردانی پارک جان-اوک و سریال «خاطرات یک دادستان»، اثر لی ته گون، اشاره کرد.

از طرفی دیگر دیسپچ یکی از رسانه های معتبرکره ای در زمینه سلبریتی و آیدل های مشهور در گزارشی  پلیس و رسانه های کره جنوبی را متهم کرده  و لی سون کیون را گوسفند قربانی آن ها معرفی کرده است.

طبق گزارش دیسپچ بخش تحقیقات جرایم مواد مخدر کلان‌شهر اینچئون در ۱۹ اکتبر تنها یه روز بعد از شروع تحقیقات اطلاعات پرونده رو منتشر کرده و همین باعث شده تحقیقات ناموفقی داشته باشد و از آن جایی  که جواب آزمایشات این بازیگر  مکررا منفی شده پلیس اینچئون برای نجات چهرۀ خودش و پرت شدنِ حواس مردم شروع به فاش کردن جزئیات زندگی خصوصی “لی سون کیون” کرده است.

از طرف دیگر فردی که از این بازیگر باج گیری کرده است در رابطه با مصرف مواد مخدر سابقه کیفری داشته و برای خلاص شدن از شر زندان به دنبال قربانی بوده و به همین دلیل با پلیس همکاری داشته استو بنا بر این گزارش   “سون کیون” مورد سواستفاده و آزار و اذیت پلیس و رسانه ها قرار گرفته است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12703

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان