تعداد فیلم‌های قاچاق شده از ابتدای سال تاکنون به عدد ۷ رسید | انتشار غیرقانونی فیلم‌های ترانه علیدوستی ادامه دارد، اینبار «اورکا»

به نقل از فیلم نیوز

پس از انتشار غیر قانونی فیلم‌های «برادران لیلا» و «تفریق» با بازی ترانه علیدوستی، اینبار نوبت به دیگر فیلم او با نام «اورکا» رسید تا تعداد فیلم‌های قاچاق شده این بازیگر به عدد سه برسد. «اورکا» ساخته سحر مصیبی هفتمین فیلمی است که از ابتدای سال جاری تاکنون به شکل غیر قانونی منتشر می‌شود.

به گزارش فیلم‌نیوز، «اورکا» نخستین ساخته سینمایی سحر مصیبی است که در سال ۱۴۰۰ با نگاهی به زندگی الهام سادات اصغری شناگر زن ایرانی جلوی دوربین رفت. این شناگر زن موفق به ثبت رکورد گینس شنا با دست‌های بسته در آب‌های آزاد شد.

این فیلم در سال ۱۴۰۰ به تهیه‌کنندگی مشترک مهتاب کرامتی و طهورا ابو القاسمی و با فیلمنامه‌ای از طلا معتضدی آماده نمایش شد، اما طی این دوسال هیچگاه شرایط اکران آن مهیا نشد.

ترانه علیدوستی در نمایی از فیلم «اورکا»

اورکا طی این مکدت در چند جشنواره بین المللی حاضر شد که از آن جمله می‌توان به جشنواره«سانتا باربارای» امریکا، جشنواره اجیال دوحه قطر و… اشاره کرد.

در فیلم «اورکا» ترانه علیدوستی ایفاگر نقش اصلی است. این فیلم بعد از فیلم‌های «برادران لیلا» و «تفریق» سومین فیلم این بازیگر است که بدون اکران در سینما به شکل غیر قانونی منتشر می‌شود.

علاوه بر فیلم‌های علیدوستی از اواخر سال گذشته تاکنون نسخه غیر قانونی فیلم‌های «جنگ جهانی سوم»،«خط فرضی»، «بی رویا»و «ارادتمند، نازنین، بهاره ، تینا» منتشر شده است.

پیش بیبی می‌شود به زودی فیلم «قاتل و وحشی» ساخته حمید نعمت‌اله که اجازه اکران در ایران را ندارد به شکل غیر قانونی منتشر شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=14345

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان