بی‌توجهی مناطق نفت‌خیز جنوب به دستور وزیر نفت

امام جمعه رامشیر از بی‌توجهی مناطق نفت‌خیز جنوب به دستور وزیر نفت در ارتباط با این شهرستان گلایه کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رامشیر، حجت‌الاسم سید سلمان هاشمی امام جمعه رامشیر ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته در مسجد امام خمینی(ره) با توصیه خود و همگان به رعایت تقوای الهی، اظهار کرد: در سفر وزیر نفت به شهرستان رامشیر یکی از مواردی که در، جلسه مطرح شد این بود که با توجه به منابع و ذخایر متعدد و غنی نفت و گاز در شهرستان رامشیر، دفتری تحت عنوان، دفتر نفت در این شهرستان دایر شود.

وی با اشاره به اینکه وزیر نفت نیز دستور اکید به انجام آن دادند، خاطرنشان کرد: بنا شد که نماینده‌ای تام‌الاختیار از سوی مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب، در این دفتر به‌کارگیری شود.

امام جمعه رامشیر تصریح کرد: متأسفانه با وجود اینکه چندین ماه از تصویب این دستور وزیر نفت گذشته است، ولی کاری صورت نگرفته است.

وی تاکید کرد: انتظار داریم مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب سریعاً جهت دایر کردن دفتر نفت با اختیار کامل، جهت شرکت در جلسات عمرانی و فرهنگی شهرستان رامشیر اقدام کند، تا مردم محروم شهرستان ثمرات نفت‌خیز بودن شهرستان را احساس کنند.

هاشمی بیان کرد: مانند چنین دفتری در شهرهای نفت‌خیز استان خوزستان سالیان سال است که دایر شده که در تمامی جلسات، نماینده نفت، حضور دارد.

امام جمعه رامشیر در ادامه به مسئله مهم انتخابات در دیدار مردم خوزستان و کرمان با رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: از نکات مهم و برجسته‌ای که رهبر معظم انقلاب در بحث انتخابات تأکید کرده بودند، این بود که انتخابات  را مقدمه تحول برشمردند.

وی اضافه کرد: همه ما خواستار تحول در کشور هستیم، اما باید بدانیم که پایه تحول، و راه حل مشکلات کشور بر پایه انتخابات صورت می‌گیرد.

هاشمی گفت: ایجاد تحول در کشور، بر مشارکت قوی و گسترده مردم همراه با رقابت  واقعی و سالم، مبتنی است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12423

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان