استعفای عجیب سرمربی سابر در آستانه کسب سهمیه المپیک

به گزارش ایسنا :

طبق آنچه در جلسه فدراسیون شمشیربازی و کمیته ملی المپیک مطرح شده است، سرمربی تیم ملی از سمتش کناره‌گیری و فدراسیون نیز برای در اختیار گرفتن مربی خارجی درخواست کمک مالی کرده است.

به گزارش ایسنا، کمیته ملی المپیک جلسات خود را با فدراسیون‌ها برای المپیک پاریس آغاز کرده است. روز گذشته اولین جلسات با فدراسیون‌های شمشیربازی و ژیمناستیک برگزار شد . در جلسه با فدراسیون شمشیربازی یکی از مهم‌ترین مباحثی که مطرح شد درخواست این فدراسیون برای اخذ کمک مالی کمیته ملی المپیک جهت به خدمت گرفتن مربی خارجی برای تیم ملی سابر بود.

همچنین در این جلسه عنوان شده که امین قربانی، سرمربی تیم ملی سابر، از سمتش کناره‌گیری کرده است.
با توجه به اینکه کمیته ملی المپیک مبلغ محدودی را برای حقوق مربیان خارجی می‌پردازد مشخص نیست که فدراسیون شمشیربازی بتواند با آن مبلغ مربی خارجی خوبی را در اختیار بگیرد.

فدراسیون شمشیربازی تاکنون نسبت به استعفای سرمربی تیم ملی واکنشی نداشته و این در حالی است که تیم ملی سابر ایران دو مسابقه حساس  جام جهانی مجارستان و ایتالیا را برای قطعی کردن سهمیه المپیک خود در پیش دارد.

همچنین با توجه به اینکه مشخص نیست فدراسیون شمشیربازی بتواند هزینه‌های مربی خارجی را تامین کند باید دید چه تصمیمی در مورد استعفای قربانی می‌گیرد. آن را می‌پذیرد یا تلاش می‌کند قربانی را راضی به برگشت به تیم ملی کند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13351

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان