از هفته آینده هفت فیلم کمدی همزمان روی پرده هستند | «هاوایی» کمدی جدید اکران ؛ با زوج امین حیایی و امیر جعفری

به نقل فیلم نیوز :

فیلم کمدی «هاوایی» با بازی امین حیایی و امیر جعفری از چهارشنبه هفته آینده اکران می‌شود تا به شکل همزمان هفت فیلم کمدی روی پرده سینماها باشد.

به گزارش فیلم‌نیوز، «هاوایی» عنوان فیلمی کمدی به کارگردانی بهمن گودرزی است که از چهارشنبه سیزدهم دی‌ماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز می‌کند.

این فیلم کمدی در حالی روی پرده می‌رود که در حال حاضر فیلم‌های کمدی «فسیل»، «هتل»، «ورود و خروج ممنوع»، «ویلای ساحلی»، «جوجه تیغی» و «گیج‌گاه» در حال اکران هستند. با آغاز نمایش این فیلم سینماها به شکل همزمان پذیرای هفت فیلم کمدی خواهند بود.

فیلم «هاوایی»، از جمله تولیداتی است که پیش از شروع پاندومی کرونا تولید آن شروع شد و همه‌گیری این ویروس موجب شد تا فیلمبرداری آن برای مدتی طولانی متوقف شود. پس از فروکش کردن همه‌گیری تولید این فیلم که در زمان تولید «رقصنده» نام داشت در کشور هنگ‌کنک از سر گرفته شد.

فیلم «هاوایی» که امین حیایی در آن عهده دار نقش اصلی است به غیبت چهارساله این بازیگر بر پرده سینماها پایان می‌دهد. آخرین فیلمی که از حیایی اکران شد کمدی «چشم و گوش بسته» است که تابستان سال ۱۳۹۸ روی پرده رفت.

حیایی در فیلم «هاوایی» با امیر جعفری، امیر حسین رستمی، ریحانه پارسا و…  همبازی است. این فیلم داستان بوکسوری به نام «صمد» است که به قصد مهاجرت ایران را ترک می‌کند، اما در آنجا درگیر اتفاقات جالبی می‌شود.

«هاوایی» بعد از فیلم‌های «شش و بش»، «آتیش بازی» ، «ثبت با سند برابر است» و سریال «ساخت ایران ۳» ، پنجمین همکاری مشترک حیایی و بهمن گودرزی محسوب می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12941

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان