اجتناب از مطالبه‌گری احساسی در حوزه آلودگی هوا

اصفهان-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: مطالبه‌گری در این حوزه نیز همراه با فضای نخبگانی دنبال و از هرگونه مطالبه احساسی در این حوزه اجتناب شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا جان‌نثاری ظهر چهارشنبه در شورای اطلاع‌رسانی استان در خصوص مطالبه‌گری رسانه‌های استان در حوزه تأمین آب، اظهار کرد: مطالبه حوزه آب استان در رسانه‌های اصفهان در راستای مطالبه جریان دائمی رودخانه زاینده‌رود باشد.

وی ادامه داد: جریان دائمی زاینده‌رود و توقف آثار فرونشست زمین در استان مطالبه همگانی است که ضروری است به همین منوال در رسانه‌ها نیز مطالبه‌گری شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان درخصوص آلودگی هوا اصفهان نیز عنوان کرد: مطالبه‌گری در این حوزه نیز همراه با فضای نخبگانی دنبال و از هرگونه مطالبه احساسی در این حوزه اجتناب شود.

وی با اشاره به پژوهش‌های علمی صورت گرفته توسط دانشگاه‌های استان ادامه داد: در این حوزه باید برای مردم تشریح شود چه عواملی به صورت مشخص و با میزان سهم آلایندگی (با درصد و آمار کارشناسی) در آلودگی هوای اصفهان مؤثر است و چگونه می‌توان این عوامل را رفع کرد.

جان‌نثاری خاطرنشان کرد: همچنین اقدامات انجام شده در حوزه کاهش آلودگی هوا استان برای مردم تشریح و تبیین شود.

وی متذکر شد: در حوزه آب و هوا دستگاه‌های تخصصی استان اطلاعات لازم را در اختیار اصحاب رسانه قرار دهند و مطالبه‌گری در این حوزه به صورت علمی و تخصصی انجام شود.

شایان ذکر است در این نشست، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نیز گزارش جامعی از فرآیند برگزاری جلسات کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان و نحوه تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلی مدارس ارائه کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11878

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان