یک فیلم کمدی دیگر در راه اکران | بازگشت امین حیایی به پرده سینماها بعد از ۴ سال با «رقصنده»

به نقل از فیلم نیوز

فیلم کمدی «رقصنده» قرار است به غیبت چهار ساله امین حیایی از پرده سینماها پایان دهد، آخرین فیلمی که با بازی او روی پرده رفت به سال ۱۳۹۸ برمی‌گردد.

به گزارش فیلم‌نیوز، «رقصنده» عنوان فیلمی کمدی به کارگردانی بهمن گودرزی است که قرار است به زودی با بازی امین حیایی روی پرده سینماها برود. با اکران این فیلم بعد از ۴ سال فیلمی با بازی امین حیایی روی پرده می‌رود.

«چشم وگوش بسته» به کارگردانی فرزاد موتمن آخرین فیلمی است که از امین حیایی اکران شده است. این فیلم تابستان ۱۳۹۸ روی پرده سینماها رفت و موفق شد بیش از ۱۲ میلیارد تومان فروش کند.

امین حیایی بعد از فیلم «چشم و گوش بسته» علاوه بر فیلم «رقصنده» در فیلم‌های « قاتل و وحشی» و «برف آخر» هم به ایفای نقش پرداخت که اولی به محاق توقیف رفت و دومی هم بعد از اکران در جشنواره فیلم فجر دیگر فرصت نمایش به دست نیاورد.

حیایی اواخر سال ۹۸ و پیش از شروع پاندومی کرونا جلوی دوربین بهمن گودرزی در فیلم «رقصنده» رفت. با همه‌گیری شیوع ویروس کرونا ، فیلمبرداری این فیلم متوقف شد و سکانس‌های باقی مانده آن بعد از پایان پاندومی در کشور هنگ‌کنک جلوی دوربین رفت. این فیلم حالا آماده نمایش شده و قرار است به زودی روانه پرده سینماها شود.

امین حیایی در فیلم «رقصنده» با بازیگرانی چون امیر جعفری، امیر حسین رستمی، ریحانه پارسا و…  همبازی است. این فیلم داستان بوکسوری به نام «صمد» است که به قصد مهاجرت ایران را ترک می‌کند، اما در آنجا درگیر اتفاقات جالبی می‌شود.

«رقصنده» بعد از فیلم‌های «شش و بش»، «آتیش بازی» ، «ثبت با سند برابر است» و سریال «ساخت ایران ۳» ، پنجمین همکاری مشترک حیایی و بهمن گودرزی محسوب می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13971

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان