کارت شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای روانشناسان و مشاوران منتشر شد

راهنمای شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای روانشناسان و مشاوران (سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران) سال ۱۴۰۲ به همراه کارت آزمون منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۲ صبح روز جمعه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۲ در ۳۵ شهرستان مختلف کشور برگزار می‌شود.

راهنمای شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای روانشناسان و مشاوران (سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران) سال ۱۴۰۲ به همراه کارت آزمون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.

پاسخنامه: در جلسه امتحان به هر داوطلب یک بسته آزمونی داده می شود که حاوی یک برگ پاسخنامه و یک جلد دفترچه آزمون اختصاصی (شماره یک) است. در مستطیل بالای پاسخنامه شماره داوطلبی، نام خانوادگی و نام درج شده است.

طرز پاسخ دادن به سؤالات: داوطلب باید محل مخصوص جوابی را که در پاسخنامه برای هر سؤال در نظر می گیرد بوسیله مداد سیاه نرم پررنگ (نه خودکار، نه مدادکپی و…) پر کند.

چون پاسخنامه بوسیله ماشین علامتخوان تصحیح می شود از کثیف کردن، تا کردن و یا گذاشتن هرگونه علامت و اثری برروی آن خودداری شود.

جواب ها باید فقط در پاسخنامه با پرکردن محل مخصوص آنها به وسیله مدادسیاه نرم پررنگ مشخص شود. پاسخ هایی که به هر نحو دیگر در پاسخنامه و یا در دفترچه آزمون علامتگذاری یا نوشته شود قابل تصحیح باماشین نیست.

در تست های چهارجوابی برای هر پاسخ صحیح سه نمره مثبت و برای هر پاسخ غلط به منظور خنثی کردن پاسخ های حدسی و یا تصادفی یک نمره منفی منظور خواهد شد.

آزمون کلیه داوطلبان صبح روز جمعه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می شود. شروع فرآیند برگزاری آزمون ساعت ۸:۳۰ صبح است. درب های ورود به جلسه نیمساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد.

به هریک از داوطلبان آزمون یک بسته آزمونی داده می شود که حاوی یک برگ پاسخنامه و دفترچه آزمون اختصاصی است. داوطلبان لازم است در مدت ۱۲۰ دقیقه به ۱۰۰ سوال مندرج در دفترچه آزمون پاسخ دهند.

هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید علاه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، بی سیم، کتاب، جزوه، ماشین حساب، هرگونه یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند.

خارج کردن ملزومات آزمون (پاسخنامه، کارت شرکت در آزمون و یا دفترچه سوالات) از جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود و با متقاضیانی که اقدام به این تخلف کنند طبق ضوابط رفتار خواهد شد.

همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه‌های حافظه دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند (حتی بصورت خاموش) در جلسه آزمون طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری، موجب محرومیت از گزینش در آزمون می‌شود.

مخدوش کردن و پاره کردن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلف و تقلب محسوب می‌شود و با متقاضیان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.

رعایت پوشش اسلامی در حوزه برگزاری آزمون الزامی است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13064

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان