پیام تسلیت معاون علمی رییس جمهور در پی جنایت تروریستی در کرمان

معاون علمی رییس جمهور با صدور پیامی جنایت تروریستی در گلزار شهدای کرمان را محکوم کرد و گفت:این قبیل جنایات جز شتاب بخشیدن به روند اضمحلال تروریست‌های کوردل حاصلی ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، در پی جنایت وحشیانه در حمله تروریستی به زائران مزار سردار شهید قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان، معاون علمی رییس جمهور در پیامی ضمن محکوم کردن و تسلیت این اقدام وحشیانه تاکید کرد که این قبیل جنایات جز شتاب بخشیدن به روند اضمحلال تروریست‌های کوردل و حامیان جنگ افروز و فتنه گرشان، حاصلی برای آنان در پی نخواهد داشت.

متن پیام دکتر دهقانی بدین شرح است:

«بسم رب الشهداء و الصدیقین»

حمله وحشیانه تروریست‌های کوردل به زائران تربت پاک سردار دل‌ها، شهید سپهبد قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان که به شهادت و مصدومیت مظلومانه جمعی از هموطنانمان منجر شد نشان دهنده عمق کینه و هراس استکبار جهانی از سردار دل‌ها و یاران و دوستداران اوست که با گذشت چهار سال از شهادت این سردار رشید اسلام، همچنان از شنیدن نام پرصلابت و یاد زندگی بخش و حرکت آفرین او آشفته می‌شوند.

به خاک و خون کشیدن شهروندان بیگناه از کودک و پیر و جوان تنها به جرم علاقه و ارادت آنان به سردار شهیدشان که منطقه را از لوث وجود سفاکان داعشی پاک کرده، نشان از عمق پیوند و همدستی تروریسم دولتی آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی با ایادی داعشی آنان دارد.

اینجانب ضمن تسلیت شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان در جنایت تروریستی عصر امروز به محضر رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا، ملت بزرگ ایران و همه آزادگان جهان، صبر و شکیبایی خانواده‌های شهدا و شفای عاجل جانبازان این حمله تروریستی را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

اطمینان دارم این خونهای پاک و به ناحق ریخته شده، سیر اضمحلال و سقوط محتوم رژیم سفاک صهیونیستی به عنوان غده سرطانی و منشا فتنه و جنگ و تروریسم در منطقه و حامیان جهانخوار آن را سرعت خواهد بخشید و به برکت این خونهای پاک، منطقه زخم خورده از فتنه و جهان به جان آمده از ستم جنگ افروزان از لوث وجود آنان پاک خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13707

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان