وزیر علوم از نمایشگاه جشنواره حرکت بازدید کرد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، نمایشگاه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت با مشارکت حدود ۸۰ دانشگاه در دانشگاه شهید بهشتی در حال برگزاری است.

محمد علی زلفی گل، وزیر علوم صبح امروز از غرفه های انجمن‌های علمی دانشگاه های سراسر کشور مستقر در سالن تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و خواسته‌های آنها قرار گرفت.

بنا بر اعلام مسؤولان جشنواره حرکت، بیش از ۱۰۰ دانشگاه کشور برای ایجاد غرفه در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده بودند که جای ۱۵ دانشگاه در این نمایشگاه خالی بود.

این جشنواره در ۱۷ محور مختلف توسط انجمن‌های علمی دانشگاه‌ها بررسی می‌شود و بعد از برگزاری جشنواره حرکت داخلی در هر دانشگاه، آثار برگزیده برای مرحله بین‌المللی ارسال می‌شود.

داوری در دو مرحله انجام می‌شود و در نهایت بخش نمایشگاهی در تاریخ ۲ تا ۴ دی ۱۴۰۲ به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود و آثاری که امتیاز لازم را از کمیته داوری با حضور بیش از ۳۰۰ عضو هیات علمی دریافت کنند، برگزیده و تجلیل می‌شوند.

برگزیدگان جشنواره حرکت از امتیازاتی توسط بنیاد ملی نخبگان برخوردار خواهند بود، این رویه از چهاردهمین دوره این جشنواره اجرایی شده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11647

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان