نسخه الکترونیکی «قهرمان؛ سلیمانی» منتشر شد

کتاب «قهرمان؛ سلیمانی» در قالب نسخه الکترونیکی منتشر و راهی بازار نشر شد.

 کتاب «قهرمان؛ سلیمانی» به تازگی در قالب نسخه الکترونیکی منتشر و روانه بازار نشر شده است. این کتابچه روایتی از مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای از زندگی، مجاهدت‌ها و حادثه شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.

حاج قاسم سلیمانی چگونه به قهرمان ملت ایران و امت اسلامی و عامل تحمیل سنگین‌ترین شکستها به استکبار جهانی تبدیل شد؟ مردی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی «از یک روستای دورافتاده بر می‌خیزد تلاش می‌کند مجاهدت می‌کند، خودسازی می‌کند تبدیل می‌شود به چهره درخشان و قهرمان امت اسلامی.»

با جستجو و تفکر در خطوط زندگی و سال‌ها مجاهدت صادقانه و مخلصانه او می‌توان به پاسخ این سؤال رسید. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی‌های مختلفی ابعاد گوناگون زندگی مجاهدت ها خصوصیات، مکتب، ثمرات و دستاوردهای سردار سلیمانی را تبیین کرده و درباره‌ ابعاد گوناگون حادثه‌ عظیم شهادت او سخن گفته اند. این کتابچه به روش شرح مزجی بیانات معظم له تلاش کرده روایتی جامع و خواندنی از حاج قاسم سلیمانی در اختیار مخاطبین گرامی بگذارد.

مطالب در قالب پنج فصل اصلی از جمله «نقشه مستکبران برای غرب آسیا و جهاد بزرگ حاج قاسم» با اشاره به ابعاد طراحی دشمنان مستکبر برای منطقه مهم غرب آسیا در جهت نابودی عقبه‌ راهبردی انقلاب اسلامی جهاد بزرگ حاج قاسم و به شکست کشاندن این طراحی مستکبران تبیین شده است. فصل دوم با عنوان «شهادت بزرگ و یوم الله تشییع» اختصاص به تبیین ابعاد حادثه‌ شهادت ایشان و تشییع عظیم این شهید و همراهانش دارد. فصل سوم با عنوان «برکات شهادت عظیم» به ثمرات عظیم حادثه‌ شهادت حاج قاسم سلیمانی پرداخته شده است. «انتقام سخت» عنوان چهارمین فصل این کتابچه است که به موضوع انتقام از قاتلان حاج قاسم اختصاص دارد و در فصل پایانی این محصول نیز به ابعاد گوناگون «مکتب سلیمانی» و خصوصیات و سیره‌ این شهید پرداخته شده است.

این کتابچه تلاش کرده بیانات مهم رهبر انقلاب اسلامی را درباره «حاج قاسم سلیمانی» براساس سیری دقیق با بیان روایی و با توجه به ایجاز و اختصار جامعیت محتوایی مدنظر قرار دهد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11143

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان