ناصر ممدوح: در سال‌های اخیر ناصر طهماسب از منزل متن‌خوانی می‌کرد

ناصر ممدوح دوبلور، مدیردوبلاژ و بازیگر ایرانی در واکنش به درگذشت مرحوم ناصر طهماسب گفت:ایشان یک گوینده توانا با صدایی فوق العاده بودند که وجودشان برای کار دوبله بسیار با ارزش و ضروری بود.

ناصر ممدوح دوبلور پیشکسوت در گفت‌وگو با خبرنگارباشگاه خبرنگاران توانا درباره‌ درگذشت ناصر طهماسب دوبلور برجسته کشورمان گفت: با شنیدن خبرفوت ایشان به شدت منقلب و ناراحت شدم، حتی الان که اسم ایشان را می‌شنوم از خود بی خود می‌شوم.

وی افزود: مرحوم طهماسب‌ دارای یک صدای‌ مخملی‌ و فوق العاده بود، یک گوینده بسیار بسیار توانا که کارهای شاخص بسیاری انجام داده است و کارنامه درخشانی دارد.

ممدوح تصریح‌کرد: ناصر طهماسب‌ وقتی می‌خواست با تلویزیون‌ همکاری‌ کند، من به ایشان گفتم‌ که در اینجا باید از صدای باارزش شما برای مردم استفاده بیشتری شود.

وی ادامه داد: مرحوم طهماسب در دوبله  فیلم ها آثار باارزشی از خود برجای گذاشتند و وجودشان برای کار دوبله بسیار با ارزش و ضروری بود.

این دوبلور افزود: حتی در سال های آخر ایشان منزوی شده بودند و به غیر از دوبله فیلم، متن خوانی و … را در منزل انجام می‌دادند و همه همکاران از نبود ایشان بسیار متأثر و مشتاق حضور دوباره مرحوم طهماسب بودیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11621

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان