مهلت ارسال ایده برای برگزاری جشن ۹۰ سالگی دانشگاه تهران تمدید شد

مهلت ارسال ایده و پیشنهاد برای «جشن ۹۰ سالگی تأسیس دانشگاه تهران» تا ۳۰ فروردین تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران حسین رضایی، دبیر نظام پیشنهادهای دانشگاه تهران با اعلام این خبر گفت: در پی صدور فراخوان ارسال ایده و پیشنهاد برای «جشن ۹۰ سالگی تأسیس دانشگاه تهران»، جشنواره ایده‌پردازی در سطح تمامی ذی‌نفعان دانشگاه اعم از استادان، دانشجویان، کارکنان، دانش‌پذیران، دانش‌آموختگان، بازنشستگان، خانواده‌های آنها، فعالان رسانه‌ای، هنرمندان و به طور کلی عموم جامعه برای «جشن ۹۰ سالگی تأسیس دانشگاه تهران» برگزار شد و تاکنون بیش از ۲۰۰ ایده به دبیرخانه نظام پیشنهادها ارسال شده است.

وی افزود: در پی درخواست تعداد قابل توجهی از ذی‌نفعان و شهروندان به منظور تمدید مهلت ارسال پیشنهادهای نوآورانه، طرح‌های ابتکاری و ایده‌های خلاق به دبیرخانه نظام پیشنهادهای دانشگاه تهران، مهلت ارسال ایده و پیشنهاد برای «جشن ۹۰ سالگی تأسیس دانشگاه تهران» تا ۳۰ فروردین تمدید شد.

دبیر نظام پیشنهادهای دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: مخاطبان علاقمند به شرکت در این فراخوان می‌توانند ایده‌ها و پیشنهادهای خود را تا ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۳ در سامانه نظام پیشنهادهای دانشگاه تهران ثبت و ارسال کنند.

وی با تاکید بر اینکه این زمان قابل تمدید نیست، یادآور شد: به صاحبان طرح‌ها و ایده‌های برتر، لوح تقدیر و جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

نحوه ارسال ایده‌ها و پیشنهادها از طریق سامانه نظام پیشنهادهای دانشگاه تهران به نشانی https://suggest.ut.ac.ir می‌باشد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=27064

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان