نشست قرارگاه زن و خانواده با محوریت هیئت اندیشه‌ورز برگزار شد

نشست قرارگاه زن و خانواده با محوریت «هیئت اندیشه‌ورز» در آستانه سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) برگزار شد.

«حسین نصیرزاده» رئیس هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران‌ بزرگ در این نشست اظهار کرد: شهدای هسته‌ای اندیشه‌ورز بودند که مورد بغض و کینه استکبار جهانی قرار گرفته و به مقام شهادت نائل آمدند.

نصیرزاده، اقدام‌های اجرایی بسیج سراسر کشور را محصول برنامه‌ریزی و مسئله‌یابی هیئت‌های اندیشه‌ورز دانست و گفت: یکی از مهم‌ترین وظایف هیئت‌های اندیشه‌ورز، مسئله‌یابی و ارائه راهکار درست و مطلوب برای حل نظام مسائل کشور است.

وی، مرجع فکری هیئت اندیشه‌ورز را مکتب انقلاب و جهادی دانست.

رئیس هیئت اندیشه‌‌ورز سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران‌ بزرگ، بر ترویج فرهنگ فرزند‌آوری در کشور تأکید و اضافه کرد: نظام مسائل کشور با محوریت وزارتخانه‌های تخصصی تهیه و تدوین می‌شود.

«طاها شفیعی» فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست، گزارشی از اقدامات این مرکز را ارائه کرد.

در این نشست که با حضور «فائزه‌سادات بهشتی» معاون خواهران سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران بزرگ، «رقیه میرزایی» مسئول بسیج جامعه زنان سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور، «مریم زمانی» مسئول خواهران سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و «نرجس بختیارخلج» مشاور امور زنان و خانواده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، در زمینه ارتقای بهره‌وری زنان شاغل تبادل‌نظر صورت پذیرفت.

همچنین در پایان این برنامه از مقام شامخ مادران و همسران شهدای والامقام «احمدی‌روشن، علی‌محمدی، عیسی‌پور و میرزایی» تقدیر به‌عمل آمد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11308

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان