عیادت رئیس سازمان سینمایی از کیانوش عیاری

رئیس سازمان سینمایی به عیادت کیانوش عیاری کارگردان سینما در بیمارستان سینا رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی به همراه یزدان عشیری مشاور رئیس و مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی روز گذشته با حضور در بیمارستان سینا از نزدیک وضعیت و روند درمان این کارگردان سینما را جویا شد.

وی همچنین با کادر درمان و مسئولان بیمارستان پیرامون شرایط عمومی این هنرمند گفتگو کرد.

رئیس سازمان سینمایی ضمن قدردانی از مدیریت و کادر درمان بیمارستان سینا با بیان اینکه عیاری از سینماگران متبحر و محبوب و از افتخارات این عرصه است، گفت: وی کارنامه پربار و تأثیرگذاری در تولید آثار متفاوت دارد و جامعه فرهنگی و هنری کشور خاطرات خوبی از این سینماگر صاحب سبک و متفکر دارند. عیاری از سرمایه های سینماست.

خزاعی در این دیدار برای این هنرمند پیشکسوت و گزیده کار، آرزوی عافیت و شفای عاجل کرده و برای هرگونه کمک و مساعدت در راستای  بهبود و درمان وی اعلام آمادگی کرد.

رئیس سازمان سینمایی آرزو کرد که کاش شرایطی فراهم می‌شد تا در آینده می‌توانستیم برای اهالی فرهنگ و هنر کشور بیمارستان تخصصی دایر کنیم تا در شرایط خاص این سرمایه‌های بزرگ فرهنگی و هنری و خانواده‌های محترمشان دغدغه بیمارستان و درمان نداشته باشند. این آرزوی من است اما شاید در کوتاه مدت امکان‌پذیر نباشد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12425

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان