عرضه «راه سفید» در بازار نشر

کتاب «راه سفید» نوشته فاطمه سادات کیایی توسط انتشارات روایت فتح منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «راه سفید» نوشته فاطمه سادات کیایی به تازگی توسط انتشارات روایت فتح منتشر و روانه بازار نشر شده است. این کتاب زندگینامه داستانی شهید محمد جعفر حسینی (ابوزینب) مدافع حرم لشکر فاطمیون از زبان همسرش است.

شهید محمدجعفر حسینی اصالتاً افغانستانی بود اما مثل یک جوان غیرتمند ایرانی، هر جا پای انقلاب و رهبر و اهل بیت به میان می‌آمد، حضور فعال داشت. سوریه که شلوغ شد به نامردی نامردان، به مدافعان حرم پیوست. در بوکمال ۲۰۰ ترکش به جانش نشست تا آخرین پایگاه داعش فتح شود. دویست ترکشی که دو سال تمام وجودش را گرفت تا با توفیق جانبازی به فیض شهادت نائل آمد.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

برای هر دوی ما، آقا فرا تر از یک رهبر ایرانی، رهبر همه مسلمانان بود. کسی که اسلام و مسلمانان به وجودش نیاز دارند. با سختی‌هایی که یک عمر در کشورمان دیدیم، به این حقیقت رسیده بودیم که وجود یک رهبر چقدر برای هدایت کشور ضروری است. بارها هر دو حسرت وجود چنین رهبری را در کشورمان خوردیم که اگر بود، آن قدر هموطنان مان در کشورهای مختلف پراکنده نبودند و این چند دستگی در افغانستان وجود نداشت. جعفر عاشقانه حضرت آقا را دوست داشت. حفاظت از نظام جمهوری اسلامی برایش حفاظت از اسلام بود.

این کتاب با ۲۶۴ صفحه و قیمت ۱۲۰ هزار تومان عرضه شده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13545

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان