صهیونیستها پیام مقاومت رادریافت کردند/رژیم اشغالگر در نقطه پایانی

ری- فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران با بیان این که صهیونیست‎ها پیام مقاومت را دریافت کرده اند، گفت: رژیم اشغالگر در نقطه پایانی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسن حسن زاده پیش از ظهر سه شنبه در اجتماع بزرگ «کارگران در مسیر حاج قاسم» در حرم امام خمینی (ره) اظهار کرد: برگزاری این اجتماع دارای پیام است و همزمانی این مراسم با رزمایش حیدریون تولید به معنای حرکت قوی و اثربخش تولید در این مسیر است.

وی با بیان اینکه حاج قاسم حرکت قوی را برایمان تداعی کرده است، گفت: این حرکت عظیم ملت ما در همه عرصه‌ها در صورتی که دشمن همه تهدیدها را در همه عرصه‌ها بر مردم تحمیل کرده‌اند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ به اذعان دشمنان به شکست ناپذیری ملت ایران اشاره کرد و افزود: دشمنان بعد فتنه سال ۱۴۰۱ در اسناد خود گفتند ایران اسلامی و ملت آن در هیچ عرصه‌ای شکست‌پذیر نیستند.

وی جنگ ترکیبی اقتصادی، فرهنگی و اطلاعاتی و امنیتی را شکست خورده دانست و گفت: حضور همیشگی ملت در صحنه سبب ناکامی دشمنان است، کارگران اجازه ندادند اراده دشمن بر این کشور تحمیل شود و علاوه بر فشار روزافزون شاهد پیشرفت روزافزون بودیم که این نمونه جهاد است.

حسن زاده با بیان ویژگی‌های حاج قاسم افزود: یکی از ویژگی‌های حاج قاسم مرعوب نشدن در مقابل دشمن بود و در این چهل سال خدمت هیچوقت مرعوب دشمن نشد. او فرمود به شرط اینکه نترسیم و نترسانیم و حرکت کنیم فرصت‌هایی در دل تهدیدها هست که در دل خود فرصت‌ها نیست.

فرمانده سپاه تهران بزرگ افزود: ویژگی دوم حاج قاسم خستگی‌ناپذیر او بود و او با وجود هر مشکلی با تلاش و تدبیر مضاعف به حرکت ادامه می‌داد و همین مکتب است که امروز جبهه مقاومت را مقاوم‌تر کرده و در عرصه‌های مختلف با الگو گیری از مشی حاج قاسم شاهد پیروزی‌های عزتمندانه جبهه مقاومت هستیم و امروز همه عرصه‌ها، عرصه مقاومت و مبارزه است که یکی از آن عرصه‌ها، عرصه تولید است، رهبر عزیز ما در مورد حاج قاسم فرمود او تربیت شده مکتب امام و انقلاب بود و پیام این اجتماع این است که در مسیر حاج قاسم یعنی مقاومت و امیدآفرینی و حرکت با تلاش و روحیه جهادی حرکت می‌کنیم یعنی مسیری که بارها در طول عمر انقلاب آن را تجربه و به موفقیت رسیدیم.

وی به جنگ کنونی غزه اشاره کرد و ادامه داد: درست در زمانی که خواستند بگویند مقاومت جایی ندارد مردم غزه وارد شدند و با صبر و مبارزه به تمام جهان پیام مقاومت و ایستادگی دادند، امروز آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی بیش از هرکسی پیام مقاومت را دریافت کرده و خود را در نقطه پایانی دیده است، این روحیه مقاومت و ایستادگی و فرهنگ و مکتب شهدا و مسیر حاج قاسم و مجاهدین حیدریون و فاطمیون است که به برکت خون خود این فرهنگ را پایه‌گزاری کردند و اجتماع امروز برای تبیین این مسیر پیروزی و غلبه بر دشمنان انقلاب اسلامی است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13317

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان