شعله شمع ۳خانه را به آتش کشید

به گزارش رکنا، روزنامه اطلاعات ۱۰ دی‌ماه ۶۴ درباره این ماجرا نوشت: طی چند شب گذشته و در پی قطع برق روشنایی شهر و استفاده شهروندان از شعله شمع، ۳خانه در تهران به آتش کشیده شد. اولین حادثه در خیابان کارون به وقوع پیوست و صاحبخانه که در پی قطع برق، شمع روشنی را کنار رختخواب قرار داده بود، غفلتا به خواب رفت و شعله‌های شمع به رختخواب سرایت کرد و اتاق را به آتش کشید.

دقایقی بعد از این حادثه صاحبخانه متوجه قضیه شد و از آتش‌نشانی کمک خواست و مامورین نیز دقایقی بعد سر رسیدند و آتش را مهار کردند. در این حادثه ۵۰۰ هزار ریال خسارت به بار آمد. حادثه دوم در طبقه دوم آپارتمانی واقع در شمس آباد رخ داد. ساکنان منزل با قطع جریان برق شمع را روی یک کمد چوبی قرار دادند. شمع کم‌کم سوخت تا به کمد رسید و حریق که شعله‌ور شده بود بالغ بر یک میلیون ریال خسارت برجا گذاشت.

در منزل دیگری واقع در خیابان استاد حسن بنا (مجیدیه) شمالی شمع روشنی که پس از خاموشی برق شهر در مجاورت لباس‌ها قرار گرفته بود پس از سرایت به البسه مذکور اتاق را به آتش کشید. جریان این حریق به سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد. مامورین به محل حادثه شتافتند و آتش را مهار کردند. ولی ۵۰۰هزار ریال خسارت به‌خاطر یک لحظه غفلت برجای ماند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12298

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان