سری پرو آیفون ۱۶ با نمایشگرهای بزرگتر عرضه می شود

طبق گزارش ها اندازه سری جدید آیفون در ۲۰۲۴ میلادی تغییر می کند و مدل های آیفون ۱۶ پرو با نمایشگرهایی بزرگتر در مقایسه با نسخه های پیشین عرضه خواهند شد.

به گزارش خبر گزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، به گفته منابع معتبر آیفون ۱۶ پرو و پرومکس به ترتیب نمایشگرهایی ۶.۳ و ۶.۹ اینچی خواهند داشت. این ارقام نشان دهنده افزایشی قابل توجه نسبت به نمایشگرهای ۶.۱ و ۶.۷ اینچی آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس هستند.

البته اندازه نمایشگر آیفون های جدید فقط اندکی بزرگتر خواهد بود. هر دو مدل آتی آیفون پرو اندکی بلندتر و عریض تر از نسخه هایی خواهند بود که در ۲۰۲۳ میلادی عرضه شدند اما قطر موبایل ها تغییری نخواهد کرد.

تغییر اندازه نمایشگر نشان دهنده چند امر دیگر است. استفاده از نمایشگر بزرگتر به اپل اجازه می دهد باتری های بزرگتری را به کار گیرد و در نتیجه عمر آن ارتقا می یابد و این امر نیز یکی از درخواست های کاربران است. علاوه بر آن افزایش اندازه نمایشگر مسیر را برای ارتقای آن یا دیگر ارتقاهایی داخل دستگاه هموار می کند.

البته شایعات مربوط به تغییر اندازه آیفون فقط مربوط به مدل های پرو است. پیش بینی می شود آیفون ۱۶ و ۱۶ پلاس همچنان با نمایشگرهای ۶.۱ و ۶.۷ اینچی به بازار عرضه شوند. هرچند شایعات حاکی از آن است که احتمالا اپل در ۲۰۲۵ میلادی و در سری آیفون ۱۷ نمایشگرهای بزرگ ۶.۲۷ و ۶.۸۵ اینچی را برای مدل های استاندارد به کار گیرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13086

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان