سردار رادان: شهدای راسک جان خود را برای حفظ امنیت کشور نثار کردند

فرمانده کل انتظامی کشور سردار احمدرضا رادان گفت: شهدای شهرستان راسک جان خود را برای حفظ امنیت کشور نثار کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، امروز پنجشنبه ۷ دی ماه ۱۴۰۲، فرمانده کل انتظامی کشور سردار احمدرضا رادان در یازدهمین محفل انس پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت فرماندهی کل انتظامی کشور اظهار داشت: در ابتدا خیر مقدم  به پیشکسوتان وخوش آمد دارم به همه کسانی که به نوعی از یادآوران عرصه جهاد و مجاهدت های خاموش هستند .

وی با بیان اینکه این‌ محفل با مناسبت‌های زیادی درآمیخته شده است، اظهار داشت: به دورانی نزدیک می‌شویم که هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنیم که مرد میدان، حاج قاسم به شهادت رسید و در آستانه  سالروز ۹ دی  ماه سال ۱۳۸۸ هستیم؛ روزی که مردم «نه» بزرگی به استکبار و «بله» قوی همراه با اقتدار به نظام‌ جمهوری اسلامی ایران و رزمندگان  گفتند.

فرمانده فراجا سپس با اشاره با شهادت سردار سید رضی موسوی عنوان کرد: ایشان هیچ‌گاه آرامش نداشت و همواره در میدان بود و آخرین بار در سوریه ایشان را دیدم و قرار شد جلسه‌ای در محلی که به شهادت رسید، داشته باشیم.

سردار رادان با اشاره به شهادت ۱۱ تن از شهدای شهرستان راسک که جان خود را برای حفظ امنیت کشور نثار کردند افزود:این در آمیختگی ها سبب شده تا این محفل نورانی تر و معنوی تر باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس بدون هیچ چشم‌داشتی در میدان حضور پیدا کردند و نامشان در تاریخ ماندگار شد، گفت: همسران این رزمندگان نقش اساسی در این ماندگاری دارند و زمانی که حرف از عملیات‌های سخت می‌زنیم، باید از آشوب‌های دل همسران و مادران رزمندگان هم بگوییم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه این عزیزان الگو و چراغ راه ما هستند خاطر نشان کرد: یادگاران دفاع مقدس به ما درس آزادگی و عشق و ایمان دادند و باید همواره به یاد آنها باشیم و کار وتلاش خود را همسو با آنان انجام دهیم.

سردار رادان ادامه داد: اگر صحبت از صبر و مقاومت می‌شود، باید از همسران و مادران شهدا بگوییم و امروز همسران شهدا، رزمندگان گمنام هستند.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به دیدار خود با خانواده شهدای راسک خاطرنشان کرد: مادر یکی از شهدا تعریف می‌کرد که «پسرم  می‌گفت من از حضرت اباالفضل العباس (ع) خواستم که شهید شوم تا تو مادر شهید شوی».

وی گفت: امروز حماسه‌ها و ازخودگذشتگی‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس سینه به سینه به مأموران فراجا منتقل شده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12204

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان