سران صهیونیست در جلسه کابینه به جان هم افتادند

منابع صهیونیست اعلام کردند که مقامات این رژیم در جریان نشست شب گذشته کابینه این رژیم به جان هم افتادند.

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی از مشاجره شدیدی خبر داد که میان صهیونیست‌ها در جریان نشست شب گذشته کابینه این رژیم رخ داده است.

در جریان نشست شب گذشته کابینه رژیم صهیونیستی، درگیری مشاجره شدیدی میان هرتزی هالیوی رئیس ستاد ارتش این رژیم و بن گویر وزیر امنیت داخلی این رژیم رخ داد.

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی خطاب به بن گویر گفت: مرا تهدید نکن.

از سوی دیگر منابع صهیونیست اعلام کردند که مادران نظامیان رژیم صهیونیستی که در غزه هستند خواستار نشست فوری با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم هستند.

همچنین رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند: آویگدور لیبرمن رئیس حزب «اسرائیل بیتنا» سخنان تندی را علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل مطرح کرده است.

لیبرمن در این اظهاراتش در جریان مصاحبه با رادیو رژیم صهیونیستی تاکید کرده که جنگ وسیله‌ای برای باقی ماندن نتانیاهو در قدرت است.

وی در ادامه افزود: ادامه یافتن جنگ کنونی در راستای منافع سیاسی نتانیاهو است. کابینه امنیتی ما آشفته و سردرگم است و نمی‌تواند بفهمد که چه چیزی در حال رخ دادن بوده و به کجا ختم می‌شود. ما در جنگ گذشته خود ۱۹ روز درگیر بودیم اما اینک ۷۴ روز است که درگیر هستیم. جبهه شمالی نیز متشنج است و نمی‌توانیم نسبت به انصارالله یمن نیز بی تفاوت باشیم.

این در حالی است که انتقادات در داخل رژیم صهیونیستی نسبت به عملکرد نتانیاهو در قبال جنگ غزه شدت گرفته است.

خانواده‌های اسرای صهیونیست شب گذشته با تجمع مقابل وزارت جنگ رژیم صهیونیستی و در اعتراض به سیاست‌های جنگ طلبانه کابینه بنیامین نتانیاهو خواستار اقدام رژیم صهیونیستی برای آزادی اقوامشان، از طریق تبادل اسرا با مقاومت فلسطین شدند.

در این تجمع «گادی آیزنکوت» رئیس اسبق ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی که پسرش اخیراً در جنگ غزه به هلاکت رسیده، شرکت داشت.

پیشتر روزنامه صهیونیستی معاریو به نقل از خانواده‌های اسرای صهیونیست از برگزاری تحصن مقابل ساختمان کابینه رژیم صهیونیستی خبر داده بود.

به هلاکت رسیدن سه اسیر صهیونیست توسط ارتش این رژیم در غزه خشم خانواده‌های اسرای صهیونیست را از عملکرد کابینه حاکم افزایش داده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=10108

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان