سامانه مکاتبات وزارت علوم با مجلس تا پایان سال رونمایی می شود

سامانه اختصاصی مکاتبات، مصاحبه‌ها، ملاقات‌های نمایندگان، کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس با وزارت علوم، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های فناوری تا پایان سال رونمایی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، به مناسبت روز مجلس، نشست هم‌اندیشی مرکز حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با معاونت نظارت امور مجلس نهاد ریاست جمهوری، در محل وزارت علوم برگزار شد.

رضا صابری رییس مرکز حقوقی و امور مجلس وزارت علوم در این جلسه به توانمندی‌های وزارت علوم برای ایجاد بسترهای مناسب تعامل مؤثر با مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در این جلسات ضمن بررسی روند امور جاری، تقویت برنامه‌های موفق و برطرف کردن نقاط ضعف، توجه به‌ایده‌های جدید برای تعامل مؤثر نیز حائز اهمیت است.

همچنین در این جلسه گزارشی از عملکرد دو ساله وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ارتباط با مجلس شورای اسلامی ارائه شد که نشان‌دهنده توجه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و سایر ارکان وزارت به اهمیت این موضوع است.

در راستای کارآمدی تعامل با مجلس شورای اسلامی، مرکز امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گزارشی از راه‌اندازی سامانه اختصاصی مکاتبات، مصاحبه‌ها، ملاقات‌های نمایندگان، کمیسسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس با وزارت علوم، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های فناوری ارائه کرد که نظرات اصلاحی ارائه و مقرر شد پیشنهادات و اصلاحات لازم انجام و تا پایان سال از این سامانه رونمایی شود.

جعفری معاون نظارت امور مجلس نهاد ریاست جمهوری نیز در این نشست، ضمن قدردانی از تلاش‌های همکاران امور مجلس وزارت علوم و بیان نکات ارزشمند فعالیت‌های انجام شده، تأکید کرد: در راه‌اندازی سامانه، از تجارب سایر وزارتخانه‌ها استفاده شود و تلاش شود سامانه وزارت علوم به عنوان الگویی برای سایر دستگاه‌ها دولتی طراحی شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13703

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان