زمان ثبت نام داوطلبین عضویت در هیات ممیزه پیام نور اعلام شد

دانشگاه پیام نور زمان، نحوه ثبت نام داوطلبین عضویت در هیات ممیزه دانشگاه پیام نور را اعلام کرد، ثبت نام از فردا ۱۳ دی ماه آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه پیام نور اعلام کرد: دواطلبین واجد شرایط عضویت در هیات ممیزه دانشگاه پیام نور جهت ثبت نام از تاریخ ۱۴۰۲.۱۰.۱۳ تا تاریخ ۱۴۰۲.۱۰.۱۶ با مراجعه به سامانه به نشانی http://svoting.pnu.ac.ir جهت بارگذاری مدارک و تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند. این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود.

باتوجه به انجام فرایند ثبت نام و برگزاری انتخابات به صورت کشوری از اعضای هیات علمی شاغل در مراکز و واحدهای همه استانهای کشور با مرتبه علمی استادیار به بالا و دارای وضعیت استخدامی پیمانی و رسمی (آزمایشی، قطعی) دعوت می شود از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ روز ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ با مراجعه به سامانه به نشانی http://svoting.pnu.ac.ir نسبت به انتخاب اعضای مورد نظر خود از میان لیست داوطلبین اعلام شده اقدام کنند.

مقتضی است جهت دسترسی به کد کاربری و رمز عبور، کد دریافت پیامک‌های تبلیغاتی خود را فعال کرده و یا در صورت عدم دریافت پیامک از تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ از طریق پست الکترونیکی education@pnu.ac.ir موضوع را اعلام کنند.

شرایط داوطلبین جهت عضویت در هیات

الف- اعضای هیات علمی با مرتبه استادی یا دانشیاری با حداقل دو سال سابقه دانشیاری در زمان برگزاری انتخابات می توانند داوطلب انتخابات هیات باشند.

ب- اعضای هیات علمی که بنا به دلایل قانونی و در راستای ضوابط و مقررات موسسه به صورت تمام وقت در دانشگاه حضور ندارند و همچنین افرادی که در طی دوره دو ساله هیات قصد عزیمت به مسافرت‌های کوتاه یا بلندمدت تحقیقاتی و مطالعاتی، اخذ مرخصی و ماموریت اداری و یا انتقالی دارند، نمی‌توانند عضو هیات شوند.

ج- اعضای هیات علمی که در زمان برگزاری انتخابات در فرصت مطالعاتی، سفرهای تحقیقاتی، ماموریت بدون حفظ پست سازمانی و مرخصی می‌باشند، چنانچه تا قبل از شروع دوره جدید هیئت به دانشگاه مراجعه و شروع به کار کنند، می‌توانند داوطلب شوند. لذا این افراد درخواست خود را بصورت مکتوب به معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی تحویل نموده و تایید افراد مذکور توسط کمیته برگزارکننده انجام می‌شود.

د- اعضای هیات علمی که طی سه سال متوالی منتهی به انتخابات موفق به اخذ ترفیع سالیانه نشده باشند، نمی توانند داوطلب انتخابات یا عضو هیات شوند.

اشکالات احتمالی برای ورود به سامانه از طریق تلفن ۲۲۴۴۰۰۴۱ سازمان مرکزی قابل پیگیری است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13263

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان