ربات گفت‌وگوی هوش مصنوعی مایکروسافت به اندروید آمد

ربات گفت‌وگوی هوش مصنوعی مایکروسافت اکنون به عنوان یک برنامه مشابه چت‌جی‌پی‌تی در اندروید در دسترس است.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از ورج، برای دسترسی به ربات گفت و گوی هوش مصنوعی مایکروسافت، کوپایلوت، در دستگاه های اندرویدی دیگر نیازی به برنامه موبایل بینگ ندارید.

مایکروسافت یک برنامه اختصاصی کوپایلوت برای اندروید راه اندازی کرده است. برنامه جدید در گوگل پلی در دسترس است و دسترسی به کوپایلوت مایکروسافت با هوش مصنوعی را بدون نیاز به برنامه موبایل بینگ ارائه می دهد. نزدیک به یک هفته است که کوپایلوت در اندروید در دسترس است، اما نسخه آی او اس آن هنوز در دسترس نیست.

برنامه کوپایلوت مایکروسافت در اندروید بسیار شبیه چت‌جی‌پی‌تی است، با دسترسی به قابلیت‌های چت بات، تولید تصویر از طریق دال-ای۳ و امکان پیش‌نویس متن برای ایمیل‌ها و اسناد. همچنین شامل دسترسی رایگان به آخرین مدل جی پی تی-۴ شرکت اپن ای آی است، چیزی که در صورت استفاده از چت‌جی‌پی‌تی باید برای آن هزینه کنید.

راه اندازی برنامه کوپایلوت برای اندروید کمی بیش از یک ماه پس از تغییر نام مایکروسافت بینگ چت به کوپایلوت انجام شد. مایکروسافتهوش مصنوعی خود را در اوایل سال جاری در موتور جستجوی بینگ راه اندازی کرد و رابطی شبیه به چت‌جی‌پی‌تی را در نتایج جستجو ادغام کرد.

به نظر می رسد راه اندازی برنامه های تلفن همراه برای کوپایلوت گام منطقی بعدی برای گسترش این تجربه مستقل باشد. در حال حاضر هیچ نشانه ای از نسخه آی او اس کوپایلوت وجود ندارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12243

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان