دورهمی نوجوانانه «قهرمانت تو کدوم کتابه؟» در سالگرد حاج قاسم سلیمانی

دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران با عنوان «قهرمانت تو کدوم کتابه؟!» برای مرور قهرمانان اساطیری ایران باستان تا دوره معاصر و انقلاب اسلامی و به‌ ویژه شخصیت حاج قاسم سلیمانی به عنوان قهرمان ایرانی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران با عنوان «قهرمانت تو کدوم کتابه؟!» همزمان با ایام شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و با هدف مرور داستان‌های قهرمانان ایرانی در مراکز منتخب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

در این نشست‌ها که با برنامه‌ریزی، اجرا و حضور اعضای «باشگاه نوجوانان فعّال حوزه کتاب و کتابخوانی» از ۶ تا ۱۳ دی‌ماه برگزار می‌شود، نوجوانان به بررسی داستان‌های قهرمانان ایرانی و فداکاری‌های آن‌ها در دوره‌های مختلف تاریخی و خصوصاً در دوران معاصر می‌پردازند.

در این نشست‌ها به موضوع قهرمانان اساطیری ایران باستان تا دوره معاصر و انقلاب اسلامی و به‌ ویژه شخصیت حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان قهرمان ایرانی، پرداخته می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست‌ها و یا اطلاع از شرایط عضویت در «باشگاه نوجوانان» می‌توانند به فرهنگسرای محل سکونت خود مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به درگاه رسمی سازمان فرهنگی هنری به نشانی farhangsara.ir مراجعه کنند و یا با تلفن ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11805

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان