دشمنان با تمام توان در صدد هجمه به امنیت کشور هستند

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب با تمام توان سعی در هجمه به امنیت کشور ما دارند.

 امیر سرتیپ «نوذر نعمتی» جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش جهاد تبیین در جمع رؤسای عقیدتی سیاسی، فرماندهان و کارکنان یگان‌های استان آذربایجان شرقی و اردبیل در تبریز اظهار کرد: امروز دشمنان با استفاده از ابزار رسانه سعی در تغییر باورهای فکری و دینی خانواده‌های ما دارند.

وی ادامه داد: هدف نخست دشمن در میدان جنگ نرم، سست کردن بنیان خانواده‌ها است و باید خانواده‌ها هوشیار باشند و در دام دشمن قرار نگیرند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنان قسم خورده میهن اسلامی در تبلیغات خود سعی می‌کنند دستاوردهای نخبگان ما را نادیده بگیرند و آنچه را که این ملت بعد از انقلاب با وجود تحریم‌های فلج کننده به دست آورده‌اند کوچک جلوه دهند.

وی ادامه داد: جهاد تبیین درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی، میزان کارآمدی و موفقیت آن، نقش بسیار مهمی در تحکیم پایه‌های مردمی نظام، حفظ و تداوم آن دارد.

امیر سرتیپ نعمتی، ولایت مداری را اصل مهم حرکت نیروی زمینی ارتش دانست و افزود: ولایت مداری مهمترین اصل در نیروی زمینی ارتش است و تمامی برنامه‌ها در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) انجام می‌شود.

در ادامه فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۲۱ حمزه سیدالشهدا و ارشد نظامی آجا در آذربایجان شرقی و اردبیل نیز در این همایش به ضرورت جهاد تبین اشاره کرد و گفت: بزرگترین رسالت ما در برهه کنونی بنا به دستور مقام معظم رهبری، جهاد تبیین و یا همان نهضت روشنگری است که علما و روحانیون به عنوان پیشگامان و طلایه داران این جهاد نقش کلیدی و محوری را باید ایفا کنند و توطئه‌های تفرقه افکنانه دشمنان را با نهضت شبهه زدایی از بدنه جامعه دور سازند.

سرتیپ دوم شفیعی با اشاره به اینکه رسانه، مؤلفه اصلی جهاد تبیین و خنثی کننده جنگ ترکیبی است، گفت: رسانه‌ها در خط مقدم جهاد تبیین قرار دارند و می‌توانند در امیدآفرینی و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران نقش ویژه‌ای را داشته باشند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11040

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان