دستگیری سارق اماکن دولتی و مالخر در غرب تهران

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک سارق اماکن دولتی که از مجموعه‌های آموزش و پرورش غرب تهران سرقت می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ علی قاسم پور اظهار داشت: در پی اعلام یکی از شهروندان به سامانه ۱۱۰ در خصوص حضور سارق در محل بلافاصله تیم عملیاتی کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه به محض حضور مأموران مدیر مجموعه فرهنگیان به مأموران مراجعه کرد افزود: وی اظهار داشت که چند روز قبل منزل ایشان مورد سرقت قرار گرفته و تعداد ۳۶۰ عدد شیرآلات برنجی به ارزش یک میلیارد ریال به سرقت رفته است و با بازبینی دوربین‌های مداربسته ساختمان چهره سارق را شناسایی کرده‌اند و امروز سارق را در داخل مشاعات ساختمان مشاهده کرده‌اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: سرانجام در تاریخ ۲۹ آذر ماه با اجرای طرح مهار سارق، و بازرسی از قسمت‌های مختلف ساختمان در نهایت متهم را دستگیر و پس از انتقال به کلانتری، متهم به سرقت از منزل مال باخته اعتراف کرد.

وی به شناسایی مالخر این سارق اشاره کرد و گفت: با هماهنگی‌های قضائی در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر و از داخل مخفیگاهش اموال مسروقه ذکر شده در بالا کشف شد.

سرهنگ قاسم پور با اشاره به اینکه متهمان دارای چندین فقره سرقت و تحمل حبس در زندان بوده در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهمان و شناسایی مال باختگان ادامه دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11009

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان