دستگاه قضایی حادثه تروریستی در کرمان را پیگیری می کند

کرمان – رییس دیوان عالی کشور در خصوص حادثه تروریستی در کرمان گفت: دستگاه قضایی پس از تشکیل پرونده، رسیدگی فوری به جوانب مختلف این جنایت را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در حاشیه بازدید از محل جنایت تروریستی مراسم سالگرد شهید سلیمانی، با اشاره به جنایت دلخراشی که در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در کرمان واقع شد بیان کرد: متأسفانه عده زیادی از زائرین شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی به خاک و خون کشیده شده و مجروح شدند و عده زیادی نیز به شهادت رسیدند.

حجت‌الاسلام منتظری اظهار کرد: ضروری دانستیم از طرف قوه قضائیه جهت تسلی خاطر داغ دیدگان و عرض تسلیت به بازماندگان و ملاقات با مجروحان در بیمارستان حضور داشته باشیم.

رئیس دیوان عالی کشور هماهنگی میان دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضائی استان را مطلوب دانست و تصریح کرد: دستگاه قضایی نیز پس از تشکیل پرونده، رسیدگی فوری به جوانب مختلف این جنایت را در دستور کار خود قرار داده است.

این مقام قضائی ابراز داشت: رسیدگی عادلانه به جنایت رخ داده انتظار همگان است هماهنگونه که مقام معظم رهبری نیز در پیام خود به این مهم توجه کردند و همه کسانیکه به نحوی در این حادثه دخیل بودند اعم از عاملین یا واسطه این جنایت به محض دستگیری به مجازات خود خواهند رسید.

حجت الاسلام منتظری یادآور شد: دست استکبار صهیونیست و رژیم کودک کش اسرائیل، عامل اصلی جنایت تروریستی کرمان است، صهیونیست جنایتکاری که جنایات آن را حدود سه ماه در غزه شاهد هستیم و این هم برگ جدیدی از جنایاتی است که صهیونیست مرتکب شده است.

رئیس دیوان عالی کشور با تأکید بر تسریع و صدور حکم عادلانه در رسیدگی به جنایت تروریستی کرمان و متناسب با شرایط و وضعیت متهمین و دست اندرکاران عنوان داشت: لازم است مردم عزیزمان مقاومت، اقتدار و توانمندی خود را همچنان حفظ نمایند.

وی افزود: دشمن تصور می‌کند مردم ما با این حوادث دست از نظام و انقلاب می‌کشند این در حالی است که وجودشان مملو از وفاداری به اسلام است و ما نیز وظیفه داریم صادقانه در خدمتشان باشیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=14337

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان