خواص سنگ آپوفیلیت چیست؟ + نحوه استفاده

سنگ آپوفیلیت چیست؟ | خواص سنگ آپوفیلیت | نحوه استفاده | پاکسازی و شارژ مجدد

در ادامه قصد داریم شما را با تمام فواید سنگ بسیار زیبای فیروزه و کاربرد آن در زندگی روزمره بیشتر آشنا کنیم؛ با کوکا همراه باشید.

سنگ آپوفیلیت (Apophyllite) چیست؟

سنگ آپوفیلیت، سنگی معدنی از خانواده فیلوسیلیکات ها می باشد. نام این سنگ، از یک واژه یونانی به معنای «پوسته شدن» گرفته شده است.

آپوفیلیت، معمولا یک بلور سفید رنگ است اما می تواند به رنگ های آبی، سبز، زرد، صورتی و یا حتی بی رنگ و شفاف نیز، یافت شود.

اعتقاد بر این است که این سنگ می تواند ذهن را آرام کرده، و افکار منفی را به کلی پاک نماید.

آرام کننده ذهن و افزایش دهنده ارتعاش

کریستال آپوفیلیت، که از دو واژه یونانی «آپو» و «فیلیون» تشکیل شده است، نام خود را از بافت سیلیکاتی پوسته پوسته اش گرفته، که وقتی آن را لمس می کنید، نرمی برف مانندش را حس می کنید.

این سنگ، علیرغم ظرافت بافت و نامش، طبیعتی سخت و قوی دارد و ارتعاشات بسیار بالایی را از خود ساطع می کند.

آپوفیلیت، سنگ ستاره روح، مکان تلاقی انرژی های زنانگی و مردانگی، و کریستالی از نور سفید الهی است که همیشه آماده است تا شما را به سفرهای اختری و بینشی عمیق دعوت نماید.

آپوفیلیت، اولین بار در اوایل قرن نوزدهم توسط فردی به نام آر. جی. هاری کشف شد؛ این سنگ رنگ های مختلفی دارد اما اغلب به رنگ سفید دیده می شود.

آپوفیلیت سبز، که از کمیاب ترین انواع خانواده این سنگ می باشد، نت هایی از عشق، صلح و آرامش خالص را در خود جای داده است.

در حالی که طیف رنگ های سبز این سنگ، بیشتر در معادن هند، برزیل و کانادا یافت می شود، اما به طور کلی می توان آپوفیلیت را در گرینلند، ایسلند، نروژ، جمهوری چک، ایتالیا، بریتانیا، آلمان و استرالیا نیز، یافت.

آپوفیلیت آینه ای نیز، قرن ها مورد استفاده قرار می گرفته؛ در واقع آپوفیلیت در گذشته به عنوان آینه، از نسلی به نسل دیگر منتقل می شده تا وقتی فرد به آن نگاه می کند، جادو از آن به فرد منعکس شود تا او بتواند از اشتباهات گذشتگان خود درس بگیرد و بر اساس آن ها تصمیمات درستی را اتخاذ کند.

با توجه به ظاهر یخی آن، آپوفیلیت دارای مقادیر آب زیادی است و توانایی فوق العاده ای در هدایت الکتریسیته دارد.

شاید فکر کنید که آپوفیلیت مثل برق و باد انرژی شما را دگرگون می کند اما اینطور نیست! این سنگ، به نرمی و آرامی در جهت شفای درونی شما قدم بر می دارد.

ویژگی های شفابخشی آپوفیلیت

آپوفیلیت، یک سنگ معنوی فوق العاده با قدرت هدایت بار الکتریکی است، که به عالم والا متصل است.

این سنگ هر چقدر بیشتر از انرژی ها و احساسات منفی پاک شود، سریع تر می تواند دست به کار شود و انسدادهای انرژی را برطرف سازد تا قلب و ذهن شما را همواره متصل به انرژی الهی نگاه دارد و کاری کند تا به راحتی بر استرس و اضطراب خود غلبه کنید.

آپوفیلیت، با هدایت افکار و احساساتی که از حد خود فراتر می روند، به توانایی اش در فعالسازی قدرت های ذهنی پنهان نیز، مشهور است.

از روشن بینی گرفته تا پیوند روح و حقیقت، این سنگ فواید زیادی برای کسانی که آماده انجام تمرین های عمیق معنوی هستند، با خود به همراه دارد.

ویژگی های شفابخشی فیزیکی

همه ما واقف هستیم که ذهن، بدن و روح، همگی به هم متصل بوده و یکدیگر را به لحاظ سلامت و رفاه در مفهوم فیزیکی تغذیه می کنند.

آپوفیلیت تضمین می کند که حافظه شما را قوی نگاه دارد، احساس ترس، اضطراب و نگرانی ها را از شما دور کند، و تمرکزتان را افزایش دهد.

این سنگ، به عنوان یک سنگ شفابخش طبیعی، با کاهش چشمگیر میزان استرس، مشکلات مرتبط با استرس را تسکین می دهد. تبتی ها از این سنگ برای کمک به مشکلات تنفسی مانند آسم آلرژی استفاده می کنند.

ویژگی های شفابخشی ذهنی و عاطفی

با همراه داشتن آپوفیلیت، دیگر با آن الگوهای فکری که به کارتان نمی آیند، خداحافظی کنید و به آرامش و شفافیت ذهنی خوش آمد بگویید!

این سنگ، به دلیل اینکه مقادیر زیادی آب درون خود دارد، به ما یادآوری می کند که حتی زمانی که به نظر می رسد گیر افتاده ایم و احساس یخ زدگی داریم، باز هم جریان در سطوح زیرین وجود دارد.

می توانیم با فعال کردن این جریان های درونی، انرژی های انباشته شده را مانند آب روان جاری سازیم و آن را در جهتی عالی، به مسیری که باید، هدایت کنیم.

آپوفیلیت، سنگ روشن فکری و یافتن وضوح ذهنی است که قطعا برای پیشرفت، به آن نیاز خواهیم داشت. این سنگ به ما کمک می کند تا بارهای اضافی رو زمین بگذاریم، و آزادانه و سبک پرواز نماییم.

ویژگی های متافیزیکی

آپوفیلیت که یک پاک کننده قوی انرژی های منفی است، در خدمت شما حاضر است تا شما را با هدف اصلی تان همگام سازد و کمک کند تا به چیزهایی فراتر از حد تصورتان دست یابید.

این سنگ، با سفرهای اختری، فرشتگان، روشن بینی، اهداف مادی، جست و جوهای کیهانی و گسترش آگاهی شما ارتباط دارد.

آپوفیلیت با اهداف فوق، ابتدا با چاکرای قلب شما ارتباط برقرار می کند؛ بنابراین می تواند شما را برای عشق دادن و عشق گرفتن، آماده سازد؛ نه تنها عشقی که از سوی جهان دریافت می کنید، بلکه عشق به خودتان، اعتماد به شهود و قدرت شخصی تان.

در ثانی، این سنگ با چاکرای چشم سوم نیز، ارتباط برقرار می کند؛ جایی که خرد لایتناهی ما وجود دارد.

این سنگ همچنین به چاکرای تاجی نیز اتصال دارد و کلیدی را در اختیار شما قرار می دهد که با آن بتوانید دروازه درون تان را به سوی دنیای کیهانی گسترده تر بگشایید.

آپوفیلیت، سنگ متولدین برج جوزا و میزان

سنگ آپوفیلیت برای افرادی که زیر پرچم برج جوزا متولد شده اند، بهترین فواید را دارد. متولدین این برج، افرادی دمدمی مزاج، شوخ و درون ریز هستند. از طرفی، می توانند بسیار مضطرب و حساس نیز باشند.

آپوفیلیت می تواند همه خصوصیات آن ها را متعادل سازد و آن ها را از استرس و تضطراب دور نگاه دارد و تضمیم کند که آن ها در هر شرایطی و فارغ از هر اتفاقی، منسجم و پایدار می مانند.

این سنگ، به عنوان سنگ متعادل کننده انرژی های دوگانه زنانه و مردانه، بدیهی است که با برج دو پیکر (جوزا) ارتباط نزدیکی داشته باشد.

برای آن دسته از افراد متولد این برج که بیشتر به اتصال با زمین نیاز دارند، آپوفیلیت یک سنگ بسیار عالی خواهد بود.

متولدین برج میزان نیز، می توانند از این سنگ قدرتمند بهره ببرند. زیرا می تواند مستقیما به عشق و علاقه آن ها به تعادل بیافزاید، و تمایل آن ها به تفکر درباره مسائل مضطرب کننده را کاهش دهد.

نحوه استفاده از سنگ آپوفیلیت

اگر جرقه هایی از علاقمندی به جهش در سطوح روحانی جدید در شما ایجاد شده است، به روش های مختلف می توانید از قدرت سنگ آپوفیلیت استفاده نمایید.

از استفاده از این سنگ در روش های فنگ شویی گرفته، تا استفاده به عنوان جواهرات زینتی، می توانید این سنگ را با زندگی خود همراه کنید تا همواره از انسدادهای انرژی دور بمانید و ارتباط خود را با کیهان حفظ نمایید.

کاربرد در خانه و محل کار

به آپوفیلیت برای ورود به خانه خود خوش آمد بگویید و اجازه دهید انرژی آب مانند و نور سفید درخشان آن، به گوشه و کنار خوانه شما نفوذ کند.

این سنگ، یک سنگ محسور کننده و آرامش بخش است، که می توانید آن را به محل عبادت خود اضافه نمایید.

هنگام انجام مراقبه یا تمرین های روحانی دیگر، می توانید با در دست داشتن تکه ای از سنگ آپوفیلیت، تمرکز و آرامش خود را افزایش دهید.

در قالب جواهر زینتی

یکی از بهترین راه ها برای بهره مندی از تمامی فواید شفابخشی سنگ آپوفیلیت، استفاده از آن در قالب دستبند یا دیگر اشکال جواهرات زینتی است.

کریستال های شفابخش، زمانی بهترین عملکرد را دارند که مستقیما با پوست ما تماس داشته باشند؛ زیرا در این صورت، انرژی های شفابخش آن ها مستقیما و بردون هیچ مانعی می توانند وارد بدن ما شوند.

وقتی از آپوفیلیت در قالب جواهرات زینتی استفاده می کنیم، چاکراهای قلب و تاجی خود را به روی هر پیامی که کیهان می خواهد برای ما ارسال کند، باز نگه می داریم.

اگر می خواهید قدرت های این سنگ فوق العاده را دوچندان کنید، می توانید آن را با آمتیست (Amythist) یا کوارتز شفاف همراه کنید. هماتیت نیز، می تواند انرژی حفاظتی و اتصال دهندگی این سنگ به زمین را افزایش دهد.

نحوه پاکسازی و شارژ مجدد سنگ آپوفیلیت

همواره باید توجه داشته باشید که سنگ آپوفیلیت شما پاکیزه باشد تا از کانالی باز برای ارتباط با قلمروهای کیهانی والاتر برخوردار باشد.

همه سنگ های شفابخش، انرژی های منفی را جمع آوری می کنند و این انرژی های انباشته شده (درست مانند کیسه جاروبرقی) باید هر از چند گاهی تخلیه شوند تا فضای کافی برای جذب انرژی های منفی وجود داشته باشد.

بدین منظور می توانید آپوفیلیت خود را به مریم گلی یا هر گیاه معنوی دیگری که دوست دارید، آغشته کنید.

این ملایم ترین راه برای تمیز کردن این سنگ نرم و پوسته پوسته است. اگر می خواهید آن را به روشی سریع و آسان تخلیه کنید، می توانید آن را زیر جریان ملایم آب تمیز و ولرم بشویید.

اما نباید خیلی محکم این کار را انجام دهید و حتما باید پس از شستشو آن را به آرامی خشک کنید.

برای شارژ مجدد انرژی های آپوفیلیت خود، کافی است آن را در نور مهتاب قرار دهید و اجازه دهید تمام انرژی های ماه را به خود جذب کند.

همچنین می توانید آن را در کنار سایر سنگ های شفابخش قرار داده، و اجازه دهید انرژی های معنوی آن ها به آپوفیلیت القاء شود.

منبع: tinyrituals.co

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12124

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان