حرکت کاروان صندوق نوآوری و شکوفایی از ایستگاه کنسرسیوم‌ دیالیز

نخستین برنامه بازدیدهای «راهیان پیشرفت» صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور مدیران و سردبیران خبرگزاری‌ها و شماری از مطبوعات کشور و با بازدید از کنسرسیوم دیالیز ایران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، در گام نخست برگزاری اردوهای «راهیان پیشرفت» در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت «جهاد تبیین» و تأکید رییس جمهور بر امیدآفرینی هر چه بیشتر در جامعه با معرفی دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان، مدیران و سردبیران خبرگزاری‌ها و شماری از مطبوعات کشور از مجموعه شرکت‌های دانش‌بنیان کنسرسیوم دیالیز ایران بازدید کردند.

دکتر فرشاد فتوت معاون ارتباطات و بین الملل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری هدف از برگزاری بازدیدهای «راهیان پیشرفت» از مجموعه‌های توانمند دانش بنیان کشور را آشنایی نزدیک اقشار مختلف و تاثیرگذار از جمله دانش‌آموزان، دانشجویان، هنرمندان، اصحاب رسانه، مدیران، اساتید دانشگاه و …. با دستاوردهای بزرگ نخبگان زیست بوم نوآوری و فناوری کشور و انتقال امید و باور به جامعه عنوان کرد.

وی افزود: همانگونه که برگزاری اردوهای «راهیان نور» نقش بسزایی در انتقال و ترویج فرهنگ دفاع مقدس به نسل‌هایی که دوران جنگ تحمیلی را درک نکرده‌اند داشته است، اکنون هم در جبهه «جهاد تبیین»، روایت دستاوردها و پیشرفت‌های کشور در حوزه‌های مختلف علم و دانش و فناوری، موتور محرکی برای مقابله با یاس‌آفرینی‌های دشمن خواهد داشت.

به‌گفته معاون ارتباطات و بین‌الملل صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تحقق این امر مهم و از آنجا که صندوق نوآوری نقش بزرگی در شکل‌گیری و رشد زیست‌بوم فناوری کشور داشته است، برنامه بازدید از شرکت‌های مطرح و نام‌آور دانش بنیان با تشکیل قرارگاه «راهیان پیشرفت» در دستور کار این صندوق قرار گرفته است تا جامعه دانش‌آموزی، دانشجویی، اساتید دانشگاه، مدیران، کارشناسان، نمایندگان مجلس، هنرمندان، اصحاب رسانه و سایر اقشار جامعه، از نزدیک با توانمندی‌های جوانان نخبه کشور آشنا شوند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=14150

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان