جوامع اسلامی درس مقاومت را از ایران اسلامی گرفتند

مشهد- مشاور رییس جمهور در امور روحانیت با اشاره به اینکه جوامع اسلامی درس مقاومت را از ایران اسلامی گرفتند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد حاج ابوالقاسم ظهر پنجشنبه در کنگره بین المللی اندیشه‌های قرآنی رهبر معظم انقلاب در مشهد با اشاره به حادثه تروریستی در کرمان ابراز کرد: دشمن سلیمانی‌ها را به خاطر خصومت با نظام اسلامی به شهادت می‌رساند.

مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت با بیان اینکه قرآن در این کشور به دست حکیم و فقیه زمان‌شناس متجلی و متبلور شده است، افزود: دشمنی امروز استکبار در واقع دشمنی با قرآن است.

وی بیان کرد: ستون خیمه حرکت قرآنی در سال‌های اخیر شخصیت فرزانه رهبر معظم انقلاب بوده است.

ابوالقاسم با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب کسی است که توانسته جهان را برای تمدن مهدوی آماده کند، افزود: ایشان معادله قدرت را با اتکا به قرآن و الهام از این کتاب آسمانی به نفع اسلام رقم زده و با ترویج روحیه مقاومت، فرهنگ مقاومت را در جوامع اسلامی ترویج کرده است.

مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت با بیان اینکه جوامع اسلامی درس مقاومت را از ایران اسلامی گرفته‌اند، ادامه داد: امروز شاهد هستیم رژیم صهیونیستی که چند دهه قبل در جنگ ۶ روزه چند کشور اسلامی را شکست داد، حدود سه ماه است که از پس یک هسته مقاومت بر نیامده است.

وی با اشاره به اینکه وجود رهبر معظم انقلاب در نشر و توسعه و گسترش قرآن در کشور بی‌بدیل است، افزود: خدا را شاکریم کشور ما تحت زعامت رهبری است که مایه افتخار برای همه حوزویان، اندیشه ورزان، نخبگان و رهبران دوره معاصر است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13758

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان