جلسه مهم فدراسیون فوتبال با سرمربی تیم ملی برای برنامه ریزی نهایی

کادر اجرایی تیم ملی ایران جلسه ای مهم برای بررسی نهایی اردوی پایانی قبل از شروع جام ملت های آسیا خواهد داشت تا در خصوص جزییات تصمیم گیری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، کادر اجرایی تیم ملی فوتبال ایران در روزهای گذشته جلسات فشرده‌ای را با مسئولان فدراسیون جهت نهایی کردن برنامه اردوی پایانی خود قبل از حضور در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا برگزار می‌کند.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران که درخواست خود برای برگزاری بازی دوستانه‌ای را در تهران قبل از اعزام به قطر داده بود با پاسخ بخش بین‌الملل فدراسیون در خصوص نبود حریف مناسب از قاره آفریقا و همچنین درخواست‌های عجیب مالی دو تیم دیگر این قاره دریافت کرد. از این رو احتمال برگزاری بازی دوستانه تیم ملی ایران مقابل تیمی از قاره آفریقا قبل از آغاز جام ملت‌ها تقریبا صفر است تا ملی‌پوشان فوتبال ایران آخرین بازی دوستانه را مقابل اندونزی ۱۹ دی ماه در قطر برگزار کنند.

با این حال کادر اجرایی تیم ملی ایران جلسات خود با ارکان مدیریتی فدراسیون نظیر مهدی محمدنبی و مهدی تاج را ادامه می‌دهد تا در خصوص جزئیات اردوی پایانی و همچنین نحوه سفر به قطر برنامه‌ریزی نهایی صورت پذیرد.

برنامه دیدارهای تیم ملی ایران در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا به شرح زیر است:

* ایران – فلسطین (۲۴ دی – ساعت ۲۱ – ورزشگاه اجوکیشن سیتی)

* ایران – هنگ کنگ (۲۹ دی – ساعت ۲۱ – ورزشگاه خلیفه)

* ایران – امارات (۳ بهمن – ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه اجوکیشن سیتی)

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11888

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان