توقیف موتورسیکلت‌های سنگین در پایتخت ادامه دارد

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ۲ دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر در بزرگراه صدر و آجودانیه در حین لایی کشی و انجام حرکات مخاطره آمیز توقیف شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ فیروز کشیر با اعلام اینکه توقیف موتورسیکلت‌های سنگین در پایتخت ادامه دارد، گفت: برخورد با این نوع از هنجارشکنی و ایجاد ناامنی توسط عده‌ای انگشت شمار که نظم و آسایش عمومی جامعه را با تردد، لایی کشی و انجام حرکات مخاطره‌آمیز و ایجاد سر و صدای توسط این موتورسیکلت‌های سنگین در سطح معابر شهر تهران ادامه دارد و پلیس اجازه این کارها و اقدامات را به آنان نخواهد داد.

وی افزود: در همین راستا شب گذشته و در ساعت ۱۹:۰۰ در مسیر تقاطع آجودانیه یک دستگاه موتورسیکلت کاوازاکی ۱۰۰۰ سی سی با یک دستگاه سواری برخورد که پس از حضور همکاران و بررسی صحنه، موتورسیکلت به پارکینگ منتقل می‌شود.

سرهنگ کشیر گفت: همچنین در ساعت ۱۵:۱۵ روز جمعه در محدوده بزرگراه صدر در اجرای طرح مشترک مهار توسط عوامل بزرگراهی و نامحسوس پلیس راهور تهران بزرگ، یک دستگاه موتورسیکلت هوندا ۱۳۰۰ سی سی توقیف و روانه پارکینگ شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: این نوع برخوردها خواست و مطالبه شهروندان است و پلیس راهور تهران بزرگ خود را ملزم و متعهد به پاسخگویی به درخواست‌های مردمی می‌داند و باید قبل از هرگونه اتفاق و حادثه‌ای از آن جلوگیری کند که در خصوص برخورد با تردد و ایجاد مزاحمت‌های موتورسیکلت سنگین نیز قبل از آنکه جان خود و دیگر شهروندان را به مخاطره بیاندازند از تردد آنها در هر جایی از پایتخت باشد جلوگیری خواهد شد.

سرهنگ کشیر به دارندگان و راکبان موتورسیکلت‌های سنگین بدون پلاک و مجوز هشدار و تذکر داد که به هیچ عنوان در سطح معابر شهر تهران تردد نکنند چرا که به محض رؤیت این موتورسیکلت‌ها بخاطر امنیت تردد و حفظ جان خود راکبان و دیگر رانندگان و شهروندان، توسط تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ توقیف و به پارکینگ انتقال خواهند داد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12895

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان