توقف عجیب شمس آذر در خانه/ صنعت نفت با یک امتیاز به آبادان برگشت

تیم فوتبال شمس آذر قزوین در هفته سیزدهم لیگ برتر در خانه مقابل صنعت نفت آبادان متوقف شد.

 تیم‌های فوتبال شمس آذر قزوین و صنعت نفت آبادان در هفته سیزدهم لیگ برتر امروز سه شنبه ۲۸ آذرماه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فیاض میردورقی از صنعت نفت آبادان و امیرمحمد نسایی، فراز امامعلی و عیسی مرادی از شمس آذر قزوین توسط شبیر بهروزی داور این دیدار با کارت زرد جریمه شدند.

ترکیب شمس‌آذر و نفت آبادان

سعید دقیقی سرمربی تیم فوتبال شمس آذر علیرضا جعفرپور، مهدی محمدی، محمدرضا رضایی، هومن ربیع‌زاده، حسین گودرزی (۸۲- محمد پاپی)، علی آزادمنش، پوریا سرآبادانی، صادق آلبوصبیح، امیرمحمد نسایی، علی‌اصغر اعرابی (۶۹- فراز امامعلی) و رحمان جعفری (۶۰- عیسی مرادی) را در این بازی به میدان فرستاد.

کادر فنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هم فهد طالب، میثم تهی‌دست، فیاض میردورقی، حسین سنگرگیر، امیرمحمد پناهی، رضا امانی‌نژاد (۷۲- حکیم نصاری)، یوسف وکیا، طالب ریکانی (۸۲- فاخر تهامی)، فرزین معامله‌گری، یوسف وکیا (۹۰- رضا بهمئی) و علی یوسف (۴۶- احمد شریعت زاده) را در ترکیب این تیم قرار داد.

نیمه اول پرتلاش اما بی حاصل

شمس آذر و صنعت نفت آبادان در حالی به مصاف هم رفتند که دو تیم به ۳ امتیاز این بازی احتیاج داشتند. بازیکنان دو تیم بازی را پایاپی و با تلاش رسیدن به گل دنبال کردند و موقعیت‌هایی را هم به روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما تلاش بازیکنان دو تیم در نیمه اول برای به گل رسیدن، بی نتیجه ماند.

۳ امتیاز شیرینی که در خانه پرپر شد

در نیمه دوم دو تیم مانند نیمه اول پایاپای بازی کردند و حملات زیادی را روی دروازه یکدیگر تدارک دیدند. سرمربیان دو تیم تعویض‌های تاکتیکی هم برای تغییر روند بازی انجام دادند اما این تعویض‌ها هم برای دو تیم کار ساز نبود و نتوانستند به گل برسند. شمس آذری‌ها که میزبان بودند می‌توانستند از این فرصت نهایت استفاده را ببرند تا وضعیت خود را در جدول بهتر از پیش کنند.

دو تیم در این دیدار به تساوی رضایت دادند که با توجه به این نتیجه شاگردان سعید دقیقی با ۱۷ امتیاز در جایگاه نهم قرار گرفتند و تیم صنعت نفت آبادان هم با این تساوی ۱۱ امتیازی شد و به رده یازدهم جدول رسید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=10065

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان