تعریف و تمجید آقای فیلمنامه نویس از فیلم پرفروش این روزهای اکران | پیمان قاسمخانی : با دیدن «هتل» بعد از مدت‌ها کلی خندیدیم

به نقل از فیلم نیوز

فیلم کمدی «هتل» در اکران عمومی با استقبال زیادی روبه‌رو شده و در اکثر نقدها به موقعیت‌های کمدی بامزه  آن اشاره کرده‌اند. پیمان قاسم‌خانی که به عنوان مهمترین نویسنده فیلم‌ها و سریال‌های کمدی جذاب ایرانی شناخته می‌شود، امروز یادداشتی تمجیدآمیز درباره «هتل» نوشته و تاکید کرده که مدت‌ها بوده این‌همه نخدیده بوده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، قاسم‌خانی درباره فیلم «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی نوشته: «امروز فیلم «هتل» را در سینما دیدم و کیف کردم؛ چه فیلم خوبی! چقدر سرپا و خوش ریتم، چقدر بامزه. خیلی وقت بود به هیچ فیلمی، چه ایرانی و چه خارجی انقدر نخندیده بودم.»

از نظر قاسم‌خانی اوج جذابیت فیلم جایی بده که پژمان دولا می‌شود حلقه‌اش را پیدا کند و رئیسش را درست همان‌جا می‌بیند. او تعریف کرده: «جایی که پژمان رئیسش را دم در اتاقش می‌بیند جوری قهقهه زدم که نفرات جلوییم تو سالن سینما برگشتند نگاهم کردند.»

رویارویی پژمان جمشیدی و محسن کیایی در «هتل» از جمله صحنه‌هایی است که پیمان قاسمخانی از آن به شدت لذت برده است.

او «هتل» را کمدی هنرمندانه‌ای معرفی کرده و نوشته: «خنداندن سالم مردم در سالن سینما کار دشواری است و واقعا هنر می‌خواهد فیلمی مثل «هتل» را انقدر بامزه و سالم ساخت.»

از نظر قاسم‌خانی هم فیلمنامه هم کارگردانی و هم بازی بازیگران قابل تأمل بوده. توضیح داده:«بازیگرها تک تکشان خوب بودند و کارگردانی و فیلمنامه هم درست و به اندازه بود و در مجموع بهترین کمدی بود که در چندسال اخیر و حتی بیشتر در سینما دیدم. انقدر فیلم برام بامزه و جذاب بود که هفته دیگه هم با خانواده و دوستان برای تماشای مجددش به سینما می‌رویم.»

فیلم «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی با بازی پژمان جمشیدی، محسن کیایی، سحر اسپهبدی، ریما رامین‌فر، رضا نیکخواه و … از اول مهرماه روی پرده سینماهاست

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13974

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان