تساوی تیم های ذوب آهن و فولاد به نفع پرسپولیس و ملوان

دیدار تیم های ذوب آهن و فولاد در هفته سیزدهم لیگ برتر با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم‌های فوتبال ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال امروز سه شنبه از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به قضاوت وحید زمانی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب دو تیم

محمد ربیعی سرمربی ذوب آهن این نفرات را در این مسابقه به میدان فرستاد: حبیب فرعباسی، امیرحسین رنگرز جدی، سید محمد قریشی، نادر محمدی، محمد جواد محمدی (۶۵- سجاد آشوری)، کمال کامیابی نیا (۶۴- پویا مختاری)، مجید علی یاری (۴۶- امید لطیفی)، فرشاد محمدی مهر (۶۹- عرفان معصومی)، علی مصلح، محمد حسین اسلامی و فردین یوسفی

تیم فوتبال فولاد با هدایت «خوان ایگناسیو مارتینز» با این نفرات وارد زمین شد: کریستوفر کنت، ساسان انصاری (۸۵- ابوالفضل موردی)، موسی کولیبالی، محمد علی‌نژاد (۵۷- سینا مریدی)، مجتبی نجاریان، شاهین توکلی، محمد آبشک (۹۰- محمدرضا غبیشاوی‌)، محمد خادمی، جفرسون باهیا، محمد عسکری (۸۵- لوکاس کاندیدو) و عادل آرغند (۵۷- گادوین منشأ)

تساوی بدون گل در نیمه اول

در نیمه اول این دیدار تلاش‌های دو تیم برای گلزنی بی ثمر بود اشتباهات مکرر بازیکنان موجب شد نتوانند در امر گلزنی و خلق موقعیت موفق باشند و بازی در این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ده نفری شدن ذوب آهن در نیمه دوم

در نیمه دوم این مسابقه یاران ذوب آهن تلاش کردند با توجه به میزبانی در این مسابقه حملات خود را افزایش دهند و بتوانند دروازه تیم فولاد را باز کنند. اما اخراج فردین یوسفی در دقیقه ۶۵ کار را برای شاگردان ربیعی سخت کرد.

این تیم در ادامه کار احتیاط بیشتری را در دستور کار خود قرار داد و این بازیکنان فولاد بودند که تلاش کردند به دروازه تیم اصفهانی نزدیک شوند.

در دقیقه ۸۲ خطرناک‌ترین فرصت این مسابقه توسط سینا مریدی رقم خورد و ضربه او از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت تا در امر گلزنی ناکام بماند تا این دیدار در پایان با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

تیم ذوب آهن با این تساوی ۲۱ امتیازی شد و در رده ششم جدول قرار گرفت و فولاد هم با یازده امتیاز به رده دوازدهم صعود کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=10053

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان