تبلیغات محیطی «پانتو‌لیگ» درجریان لیگ برتر | محمد رضا گلزار در استادیوم آزادی

به نقل از فیلم نیوز :

پای محمدرضا گلزار به استادیوم آزادی باز شد و در جریان دیدار تیم‌های استقلال و پیکان تبلیغات مسابقه «پانتولیگ» با تصویری از این بازیگر روی تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین به کرات نقش بست.

به گزارش فیلم‌نیوز، مسابقه بزرگ «پانتولیگ» یکی از برنامه‌های جدید شبکه سه سیماست که به میزبانی محمدرضا گلزار قرار است به زودی از این شبکه پخش شود.

این مسابقه قرار است همزمان با پخش از تلویزیون بر بستر پلتفرم «روبیکا» نیز منتشر شود. از همین رو پلتفرم مذکور تبلیغات محیطی آن را آغاز کرده است.

این پلتفرم ورزشگاه آزادی را به عنوان مبدا شروع تبلیغات محیطی مسابقه «پانتولیگ» انتخاب کرده است. مخاطبانی که از طریق تلویزیون به تماشای دیدار تیم‌های استقلال و پیکان از هفته پانزدهم لیگ برتر نشسته بودند بارها در جریان بازی شاهد تصویری از محمدرضا گلزار در کنار لوگو مسابقه «پانتولیگ» بودند که به کرات روی تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین نقش می‌بست.

در این تبلیغات البته هیچ اشاره‌ای به پخش تلویزیونی«پانتولیگ» نشده بود و بستر پخش آن، پلتفرم«روبیکا» معرفی شده بود.

«پانتولیگ» یکی از تولیدات جدید تلویزیون است که اجرای آن را محمدرضا گلزار برعهده دارد. این مسابقه هم‌اکنون مراحل تولید خود را پشت سر می‌گذارد تا به زودی و در شب‌های زمستان روی آنتن شبکه سه برود.

گلزار پیش از این در مسابقات «برنده‌باش» و «هفت خان» عرصه اجرا را تجربه کرده که مسابقه اولی از تلویزیون و دومی از پلتفرم «نماوا» پخش شدند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13763

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان